АПЛ: День розгромів. Челсі, Арсенал, МанСіті і Тоттенхем забили 15 голів, МЮ спокійно переграв Астон Віллу

3 грудня 2011, 21:35
0
8

Сьогодні, 3 грудня, відбуваються чергові матчі англійської Прем'єр-ліги.

Ньюкасл - Челсі - 0:3

Гол: Дрогба (41); Калу (90); Старрідж (90 +2)

на 15-й хвилині Лемпард не реалізував пенальті (воротар)

Ньюкасл
: Крул, Сімпсон, Колоччіні (Перч, 30), С. Тейлор, Р. Тейлор, Гатрі, Кабайє, Бен Арфа (Ш. Амеобі, 46), Обертан, Ловенкрандс (С. Амеобі, 72), Ба

Челсі: Чех, Іванович, Давид Луїс, Террі, Коул, Рамірес, Ромеу, Лемпард (Мейрелеш, 60), Мата (Калу, 76), Дрогба (Торрес, 81), Старрідж

14-а хвилина. Пенальті! Старрідж увірвався в штрафну, його ззаду наздогнав Кабай і впіймав на стегно.

15-а хвилина. КРУУУЛ! Лемпард пробив сильно в кут, Тім вгадав напрямок і відбив постріл у штангу!

18-а хвилина. ШТАНГА! Старрідж на місці правого крайнього отримав м'яч і потужно пробив з-під захисника у ближній кут, Крул торкнувся м'яча, перевівши його в штангу!

37-а хвилина. ШТАНГА! Демба Ба виграв м'яч у Давида Луїса в штрафний і пробив у штангу, після чого Террі грав на відбій, але влучив у спину в Луїсу, лише диво врятувало гостей від пропущеного м'яча!

41-а хвилина. ГОЛ 0:1 Дрогба! Спірний аут заробили гості на лівому фланзі, тут же м'яч викинутий на Мату, який навісив точно на Дрогба, а той у стрибку головою відправив м'яч під поперечину!

56-а хвилина. На кутовий вибив Террі. Пішов подавати з корнера Кабай точно на голову Ба, Дрогба випередив суперника і мало не переправив м'яч у свої ворота - поперечина врятувала!

90-а хвилина. Гооол 0:2 Торрес втік до штрафного, прибрав захисника на замаху, після чого відкотив на Калу на лінію штрафної, той пробив по центру, від рук Крула м'яч влетів у сітку.

90 +2 хвилина. ГООЛ 0:3 Посипалися "сороки". Отримав Старрідж м'яч в штрафній, прибрав Сема Амеобі на замаху і потужно пробив у дальній кут. Розгром.

-------------------------------------------------- ------------------------------

Манчестер Сіті - Норвіч - 5:1

Гол: Агуеро (32); Насрі (51); Яя Туре (68); Балотеллі (88); Джонсон (90) - Морісон (81)