Маркевич: Не знаю, що було б, якби не було вилучень

17
Маркевич: Гра забувається, а рахунок залишається

Головний тренер харківського Металіста Мирон Маркевич прокоментував результат поєдинку проти луцької Волині.

"Ми очікували такої гри. Багато емоцій було в середу - команда провела серйозну гру. Багато енергії як психологічної, так і фізичної залишили на полі.

Віталій Володимирович грамотно побудував гру і не дав нам нічого зробити в першому таймі. Хоча моменти були деякі, треба було їх реалізувати. Ми пропустили, потім почали поспішати, робити багато помилок. Добре, що так все закінчилося. Ми дотиснули останні 10 хвилин. Я навіть не знаю, що було б, якби не було вилучень. Хоча, в будь-якому разі, гра забувається, а рахунок залишається", - цитує Маркевича офіційний сайт Металіста.

Нагадаємо, в неділю, в матчі 19 туру Української Прем'єр-ліги харківський Металіст вдома переграв луцьку Волинь - 3:1. У гостей на 48-й хвилині вилучили Шикова, а на 66-й - Гобера.