Власник Дніпра: Кварцяний здав гру Металісту

0
13

Власник дніпропетровського Дніпра Ігор Коломойський впевнений, що тренер Волині Віталій Кварцяний здавав гру Металісту в 19-му турі Української Прем'єр-ліги.

Про це він заявив у п'ятницю, 9 грудня.

Нагадаємо, в матчі 19 туру Металіст здобув вольову перемогу над Волинню - 3:1. Всі три голи харків'яни забили в останні 10 хвилин гри, вже після того, як суддя видалив двох футболістів луцької команди.

Після гри наставник Волині звинуватив арбітрів того поєдинку в корупції.

"Звинувачення Кварцяного на адресу суддів після матчу - він просто ламав комедію. Він зробив неправильні заміни. Так, як він, як тренер, вів гру... Думаю, він здавав гру, а потім влаштував цирк з показухою. Ви знаєте, які в нього артистичні здібності!" - заявив Коломойський.

Також власник Дніпра звинуватив українських суддів у тому, що вони ставлять на тоталізаторі. "Судді у нас відібрали мінімум 12-14 очок. Якби не судді, ми б сьогодні боролися за 1-3 місця. А Рамосом я дуже задоволений. Але він ніколи не стикався з такими проблемами в Іспанії, Англії, Росії. Думаю, він перебуває в шоковому стані. Особливо після матчу з Іллічівцем. А кубковий матч з Волинню! Перед матчем на Волинь була ставка 2,6, а в перерві - 6. Думаю, може, суддя не втримався. Були два різні судді. Судді ставлять на тоталізаторі , це відомо. У нас в країні деякі були спіймані - орєхови там всякі, інші. Так що, думаєте, Іщенко (суддя матчу Іллічівець - Дніпро - 3:2 - ред.) не ставить? Думаю, теж ставить", - зазначив він.

Коломойський додав, що добиватиметься дискваліфікації цього арбітра.

"Сподіваюся, Іщенко більше судити не буде, - сказав власник Дніпра. - У всякому разі, до другого кола чемпіонату України ми будемо ставити це питання. Думаю, є ще ряд суддів, яких багато клубів Прем'єр-ліги не хочуть бачити".

Нагадаємо, раніше сьогодні Віталій Данилов був переобраний президентом футбольної Прем'єр-ліги України.

За матеріалами: Сегодня Спорт

ТЕГИ: скандалУкраинская Премьер-лигаВиталий КварцяныйИгорь КоломойскийВолынь (Луцк)