Вся краса Класіко і останній український тур осені. Відеоогляд футбольного уїк-енду

11 грудня 2011, 21:20
0
6

9-11 грудня відбулися матчі чергових турів чемпіонатів України, Англії, Німеччини, Іспанії та Італії.

Українська Прем’єр-ліга

Динамо вириває перемогу над Карпатами – Динамо на виїзді здобуло дуже складну перемогу над Карпатами – 1:0. Варто зазначити, що це був перший матч Біло-зелених на новій Арені Львів

• Без сюрпризу. Оболонь поступається Таврії – київська Оболонь з рахунком 1:3 поступилася вдома сімферопольської Таврії

Англійська Прем’єр-ліга

Німецька Бундесліга

Іспанська Ла Ліга

Італійська Серія А

• Удар по своїм: Інтер перемагає завдяки голу екс-гравця Фіорентіни – міланський Інтер не знав проблем у матчі з Фіорентиною завдяки точному пострілу в першому таймі екс-гравця фіалок Джанпаоло Пацціні

Інше

Монумент. Анрі розплакався на відкритті пам’ятника на його честь – Легендарний французький нападник Тьєррі Анрі розплакався на відкритті пам’ятника на його честь поблизу стадіону лондонського Арсеналу, за який він виступав протягом тривалого часу. Зараз 34-річний форвард грає в США за Нью-Йорк Ред Буллз.

Пустун. Роналдіньо відповідає фанатам Васко да Гами – Перед другим таймом матчу 38-го туру бразильській Серії А між Васко да Гама і Фламенго (1:0, але в підсумку 1:1) форвард гостей Роналдіньо оригінальним танцем-розминкою відповів фанатам господарів за безперервний свист на свою адресу

Мова автографів. Графолог розповів про характер Мессі і Роналдо – Фахівець-графолог, проаналізувавши напередодні Ель Класіко автографи зірок Реала і Барселони Кріштіано Роналдо і Ліонеля Мессі, розповіла про їхній характер

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net

ТЕГИ: Английская Премьер-лигаБундеслигаСерия Аукраинская Премьер-лигаЛа Лига