Динамо подарувало Маккабі нічию у своєму останньому матчі в Лізі Європи

14 грудня 2011, 21:53
0
10

У середу, 14 грудня, київське Динамо в своєму останньому матчі в Лізі Європи не змогло переграти тель-авівський Маккабі.

Ліга Європи. Група Е

Динамо (Київ) - Маккабі (Тель-Авів) - 3:3

Голи: Алмейда (12), Гусєв (17, 80) - Веред (49); Атар (62); Даббур (75)

Вилучений: Алмейда (47); Хачеріді (56)

З подробицями матчу можете ознайомитися ТУТ .

Команда Сьоміна вирішила не відкладати надовго вирішення свого завдання, і вже на 12-й хвилині Алмейда замкнув подачу Алієва зі штрафного. Через п'ять хвилин Гусєв вразив ворота Маккабі після прострілу від Бетао. Коли ж у Стамбулі Сток відкрив рахунок, і зовсім з'явилася впевненість, що Динамо зможе вийти сухим з води.

Однак збільшити свою перевагу в першому таймі динамівці не змогли, а вже на початку другої половини фактично самі поклали кінець свого виступу в єврокубках. На 47-й хвилині Алмейда заробив червону картку за фол останньої надії. Більше того, Маккабі зумів забити гол після штрафного - Веред вдало скористався відскоком.

На 56-й хвилині ситуацію посилив Хачеріді, який піддався на провокацію суперника і дуже бурхливо почав з'ясовувати стосунки. Арбітр видалив захисника з поля.

Отримавши величезну перевагу, Маккабі зрівняло рахунок, а потім забило третій гол - Атар потужно пробив з-за штрафної, а Деббур реалізував вихід один на один.

До честі Динамо, воно не склало зброю. Завдяки своїм індивідуальним діям і пасу Мілевського Гусєв зрівняв рахунок. Більше того, підопічні Сьоміна неодноразово могли вирвати перемогу - Алієв зі штрафного влучив у поперечину, Гусєву забракло точності, а з ударом впорався воротар Маккабі Корреа.

До слова, в паралельному матчі в Стамбулі Бешикташ зумів добути вольову перемогу над Стоком з рахунком 3:1.

Таким чином, Динамо набрало сім очок, Бешикташ - 12, Сток - 11, а Маккабі - 2 (обидва в поєдинку з київським клубом).

Зазначимо, що з п'яти українських клубів, що виступали в цьому сезоні в європейських клубних турнірах, боротьбу навесні продовжить тільки харківський Металіст, який виграв свою групу в Лізі Європи. Шахтар посів останнє місце в групі Ліги Чемпіонів, Ворскла втратила шанси піднятися вище четвертого місце в групі ЛЄ, а Карпати програли ще в раунді плей-офф ЛЄ.