Не склалося: Ворскла завершує єврокубки поразкою

15 грудня 2011, 21:51
0
11
Ворскла грає з Ганновером

Сьогодні, 15 грудня, відбувся матч останнього туру групового раунду Ліги Європи, в якому німецький Ганновер на своєму полі переграв полтавську Ворсклу.

Ганновер (Німеччина) - Ворскла (Україна) - 3:1

Гол: Рауш (25); Я Конан (33); Собек (78) - Безус (45-пенальті)

Попередження: Собек (32) - Янузі (55), Безус (87)

на 56-й хвилині Рауш не реалізував пенальті (воротар)

Ганновер. AWD-Арена. Початок матчу: 20.00

Арбітр: Леонтіос Тратту (Кіпр)

Ганновер: Міллер, Шахед (Авевор, 80), Погатець, Еггіманн, Пандер, Пінту (Шмідебах, 72), Лала, Штіндл (Штоппелькамп, 46), Рауш, Собех, Я. Конан

Ворскла: Долганський, Краснопьоров, Пєсков, Чеснаков, Селін, Оберемко (Ткачук, 73), Маркоскі, Кривошеєнко (Громов, 65), Ребенок, Безус, Янузі (Баранник, 86)

78-а хвилина. ГОЛ 3:1 Конан, який повинен зробити собі приписку в паспорті "Варвар" поруч з іменем, пролетів по правому краю, не помічаючи нікого навколо, прострілив на лінію воротарського майданчика, і Собек в дотик пробив повз Долганського!

56-а хвилина. НЕМА Голу!! Не зміг переграти Долганського Рауш! Зустрілися воротар і м'яч в правому від воротаря куті!

55-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Янузі руками затримав Погатця, що рвався на навісну передачу.

45-а хвилина. ГООООЛ 2:1 Роман Безус відіграв один м'яч, упевнено реалізувавши 11-метровий!

44-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Безус вкотре опинився в штрафній "Ганновера", прострілив у штрафну, але ногу Янузі зачепив захисник. Тратту впевнено вказав на точку!

33-а хвилина. ГОЛ! 2:0 Ось так ось потихеньку тануть мрії про перемогу Ворскли! Обріз в середині поля, м'яч одним дотиком пішов на хід Конану. Дідьє наздогнав снаряд, прибрав Красноперова, змістився в центр і пробив по воротах. М'яч рикошетом від захисника змінив трохи напрямок, але й цього вистачило, щоб вибити Долганського з гри.