Непереможні: Металіст привозить з Голландії нічию

15 грудня 2011, 23:55
0
18
Металіст грає з АЗ

Сьогодні, 15 грудня, відбувся матч останнього туру групового раунду Ліги Європи, в якому голландський АЗ на своєму полі не зумів завдати першої поразки у цьому євросезоні харківському Металісту.

АЗ (Нідерланди) - Металіст (Україна) - 1:1

Гол: Магер (38) - Девич (37)

Попередження: Гудмундссон (52) - Торсільєрі (45), Шелаєв (54), Бланко (64)

Алкмаар. АФАС Стедіум. Початок матчу: 22.05

Арбітр: Карлос Гомес (Іспанія)

АЗ: Альварадо, Віргевер, Поульсен, Мойсандер, Рейн, Махер, Вернблоом, Ельм, Гудмундссон (Холман, 58), Беєренс, Алтідор

Металіст: Горяїнов, Вільягра, Гуйє, Торсільєрі, Романчук (Будник, 74), Едмар, Шелаєв (Обрадович, 61), Пшеничних, Валяєв, Бланко (Березовчук, 87), Девич

45 +1 хвилина. Перекладина! Расмус Ельм чудово пробив зі штрафного метрів за 27 від воріт, м'яч влучив у поперечину, відскік виграв Вернблоом, але його удар заблокував Торсільєрі.

38-а хвилина. ГОЛ 1:1 Дуже швидко зрівняли рахунок господарі поля. Пройшла блискавична атака правим флангом, виконав прострільну передачу Беренс в центр штрафного майданчика, звідки Адам Магер пробив у ціль!

37-а хвилина. ГОООООЛ 0:1 Бланко виконав подачу з кута поля на ближню штангу, господарі зуміли вибити м'яч до лінії штрафної, Олег Шелаєв був першим на м'ячі, Олег спрямував м'яч у бік воріт суперника, а Девич з близької відстані зумів забити!