Девіч: По грі ми були сильніші за Динамо

26 грудня 2011, 08:59
0
9
Девіч шкодує про втрату очок у матчах з Динамо і Ворсклою

Нападаючий харківського Металіста Марко Девіч, підбиваючи підсумки осінньої частини сезону, поскаржився на втрату очок у домашніх матчах чемпіонату України з київським Динамо (1:2) і полтавською Ворсклою (2:2).

"Мені здається, в цьому чемпіонаті Металіст пристойно додав за всіма показниками. По-перше, ми нарешті зігралися, а по-друге, у нас з'явилися сильні гравці, здатні забезпечити результат.

Якби не домашні осічки в матчах з Ворсклою і Динамо, ми цілком могли піти на зимові канікули на чолі турнірної таблиці. Прикро! Однак футбол, як і багато сфер нашого життя, не знає умовного способу. По грі ми були сильнішими за Динамо, але пропустили два голи - і програли. Прикро, що, поступившись, дозволили киянам збільшити відрив.

Був дуже розчарований і після гри з Ворсклою. У першому таймі ми забили два голи, гра нам давалася. Але після перерви все змінилося: дозволили супернику скоротити рахунок, почали нервувати і пропустили на останніх хвилинах. Втрачати очки в таких матчах дуже неприємно", - заявив Девіч.

Раніше Даріо Срна, підбиваючи підсумки першої половини сезону, зазначив, що перемога в Чемпіонаті і Кубку України може компенсувати Шахтарю провал у Лізі Чемпіонів.

За матеріалами: Спорт-Экспресс