У Нідерландах вирішена доля скандального кубкового матчу Аякс - АЗ

28 грудня 2011, 13:05
0
31
Матч Аякс - АЗ буде дограний на Амстердам Арені з 37-ї хвилини

Керівництво Королівського футбольного союзу Нідерландів KNVB прийняло рішення переграти перерваний матч 1/8 Кубка Нідерландів Аякс - АЗ при порожніх трибунах, повідомляє офіційний сайт організації.

Кубковий матч між командами був перерваний на 36-й хвилині зустрічі, на той час Аякс вів з рахунком 1:0. Фанат Аякса вибіг на поле і спробував атакувати голкіпера Естебана Альварадо, але воротар збірної Коста-Ріки ударом ноги уклав хулігана на газон, після чого ще двічі штовхнув його.

Арбітр матчу вилучив голкіпера з поля, що викликало бурю протестів у стані АЗ, у підсумку команда відмовилася догравати зустріч.

Перенесений поєдинок відбудеться 19 січня 2012 року. Усі картки, отримані гравцями в матчі, будуть скасовані. Аякс також зобов'язали виплатити штраф у розмірі 10 000 євро. Переможець матчу на Амстердам Арені в 1/ 4 фіналу зустрінеться з клубом GVVV.

ТЕГИ: НидерландыхулиганстводракаАякс (Амстердам)АЗ (Алкмаар)