Серія А: Міланське дербі залишається за Інтером

15 січня 2012, 23:45
0
9
Ось так Інтер кував перемогу

Сьогодні, в рамках чергового туру італійської Серії А, відбулося міланське дербі - Інтер досить несподівано перервав безвиграшну серію і здолав Мілан.

Мілан - Інтер - 0:1

Гол: Міліто (54)

Попередження: Боатенг (64), Неста (68), Ель-Шаараві (90) - Мотта (89)

Мілан. Сан Сіро. Початок матчу: 21.45

Мілан: Абб'яті, Абате, Сілва, Неста, Емануелсон, Ночеріно (Зеєдорф, 80), ван Боммель, К. Боатенг, Дзамбротта (Робіньо, 66), Ібрагімович, Пато (Ель-Шаараві, 81)

Інтер: Жуліо Сезар, Нагатомо, Самуель, Лусіо, Майкон, Х. Дзанетті, Альварес (Ківу, 67), Т. Мотта, Камбьяссо, Міліто (Снейдер, 76), Пацціні (Форлан, 90)

84-а хвилина. Шансіще був у "Мілана", Зеєдорф увірвався в штрафну після відмінного пасу партнера проникаючого і бив практично впритул, але потрапив прямо в Жуліо Сезара, що кинувся на нього.

77-а хвилина. Небезпечний рикошет трапився у штрафній "Інтера", м'яч відскочив від захисника чорно-синіх і покотився у ворота, різко змінивши напрям. Жуліо Сезар переклав корпус і забрав м'яч у красивому кидку.

72-а хвилина. Ого, Нагатомо увірвався в штрафну з правого краю, на замаху прибрав захисника і бив метрів з 11. Потрапив прямо в Абб'яті. А потрап в кут - бути голу.

71-а хвилина. Ібрагімович з носка бив з лівого краю штрафної, не вийшов удар у шведа, м'яч повільно викотився за межі поля, удар від воріт.

68-а хвилина. Неста отримує гірчичник. Втратили м'яч на рівному місці футболісти "Мілана" на чужій половині поля, в результаті Міліто тікав у контратаку, Несте нічого не залишалося, як зривати атаку.

64-а хвилина. Продовжує "Мілан" вантажити подачі у штрафну, Жуліо Сезар і захисники поки бездоганні. Тим часом Боатенг вирішив перевірити на міцність ноги Нагатомо в центрі поля, жовта картка Кевіну.

54-а хвилина. ГОЛ 0:1 Перший раз "Інтер" виліз на чужу половину поля після перерви, і відразу гол! Абате грубо помилився, не зміг перервати поперечний пас Дзанетті, махнувши повз м'яч. У результаті Міліто увірвався зліва у штрафну і пробив з лівої точно в дальній кут. М'яч від штанги у воротах!

43-я хвилина. Який момент! Пато отримав м'яч на правому фланзі, просунувся до штрафного і відкотив м'яч трохи назад під удар Ван Боммелю. Той сходу "щічкою" бив у праву дев'ятку, перекладина врятувала гостей, Жуліо Сезар не брав удар.

39-а хвилина. Альварес! Як зараз не забив. Це перший гольовий момент найчистіший. Подача з лівого флангу, м'яч перелетів всіх і приземлився прямісінько на ногу Альваресу, який без перешкод бив з п'яти метрів і потрапив прямо в Абб'яті.

32-а хвилина. Лусіо зніс Ібрагімовича в підкаті на лівому фланзі, картки немає. Штрафний господарі розіграли, після навісу з правого краю штрафного послідував удар Ібрагімовича п'ятою в стрибку. Тільки цей швед-каратист так вміє. На цей раз трохи вище цілі припав удар.

30-а хвилина. "Мілан" вантажить в штрафну м'ячі без жодних проблем, поки що захисники справляються. Боатенг фолить в штрафному майданчику "Інтера".

23-а хвилина. Майкон увірвався в штрафну, класно зігравши в стінку з Міліто і прострілював у воротарську, трохи неточно вийшло.

17-а хвилина. Поза грою потрапив Ібрагімович разом з Пато після класного пасу з глибини поля.

11-а хвилина. А ось це небезпечно було! Пато отримав можливість для удару з центру штрафної, звалився м'яч з ноги у бразильця, а могло бути дуже перспективно.

10-а хвилина. Перший удар в створ, Ібрагімович пробив.

4-а хвилина. Ван Боммель грубувато фолить на правому фланзі, подача Майкона в штрафну, Тьяго Мотта вганяє м'яч у правий нижній кут, але помічник судді фіксує поза грою, НЕМАЄ гола!

3-я хвилина. Поки що боротьба в центрі поля в основному проходить. Лусіо побіг у контратаку, протягнувши м'яч майже до штрафної "Мілана", але в підсумку помилився.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net