Калініченко: Пепе навіть гірший від вилупка Бускетса

45
Калініченко розкритикував Пепе

Півзахисник сімферопольської Таврії та збірної України Максим Калініченко, який не приховує симпатії до мадридського Реалу, розкритикував поведінку захисника Королівського клубу Пепе під час Ель Класіко, яке пройшло у середу, 18 січня.

Хід поєдинку Кубка Іспанії він коментував у своєму блозі на Twitter.

"Ну починаємо! Пута барса! - Написав Калініченко, а після гола, забитого каталонцям, Кріштіано Роналдо додав. - Тримайте перший!!!!".

Потім він залишив два записи, присвячені півзахисникові Барселони Серхіо Бускетсу, який кілька разів симулював порушення.

"Бускетс повія (((... Знову Бускетс продається !!!!", - обурився Калініченко.

Пізніше він наголосив на важливості того, що Реалу вдалося піти на перерву, ведучи в рахунку.

У другому таймі Калініченко залишив запис, у якому висловив своє обурення вчинком Пепе, який навмисне наступив на руку Ліонелю Мессі, який лежав.

"Ні, ну Пепе навіть гірший від вилупка Бускетса ...", - поскаржився українець.

ВІДЕО: Класіко від Пепе. Захисник Реала навмисне пройшовся по руці Мессі

Нагадаємо, що в середу, 18 січня, Реал на своєму полі поступився Барселоні у першому чвертьфінальному поєдинку Кубка Іспанії 1:2. Варто зазначити, що господарі першими відкрили рахунок у матчі.

ВІДЕО: Перший акт. Реал поступається Барсі на Сантьяго Бернабеу

Поведінку Пепе в цьому матчі розкритикував одноклубник Мессі Хаві, а форвард МЮ Уейн Руні і взагалі назвав гравця Реала "ідіотом".

ТЕГИ: БарселонаРеал (Мадрид)Эль КлассикоПепеМаксим Калиниченко