Серія А: Ювентус і Рома святкують перемоги

21 січня 2012, 23:41
0
10

Сьогодні, 21 січня, відбулися матчі 19-го туру італійської серії А. Рома завдяки старанням Тотті відвантажила Чезені три голи, а Ювентус легко переграв Аталанту.

Турнірне становище: 1. Ювентус - 41, 2. Мілан - 37, 3. Удінезе - 35, 4. Рома - 33, 5. Лаціо - 33, 6. Інтер - 32, 7. Наполі - 28

Аталанта - Ювентус - 0:2

Гол: Ліхтштайнер (55); Джаччеріні (82)

Аталанта: Консільо, Феррі, Раймонді, Пелуза, Манфредіні, Бонавентура (Марілунго, 62), Скелотто (Пінто, 76), Чигаріні, Моралес (Габьяддіні, 83), Падоін, Денис

Ювентус: Буффон, Ліхтштайнер, Бардзальі, К'єлліні, де Чельє, Пірло, Маркізіо (Джаччеріні, 46), Відаль, Пепе (Марроне, 70), Матрі, Вучініч (Бонуччі, 86)

55-а хвилина. ГОЛ 0:1 Пірло з лівого флангу вичавив просто дивну передачу на дальню штангу, де виявився Ліхтштайнер, відірвався від Бонавентури і пробив у падінні головою точно в ближній кут!

82-а хвилина. ГОЛ 0:2 Гарний гол! Марроне з центральної зони біля штрафного закинув у штрафну, куди увірвався Джаччеріні і в дотик з летить м'ячу пробив точно в сітку!

Рома - Чезена - 5:1 ВІДЕО

Гол: Тотті (1, 8); Боріні (9); Жуан (62); Пьянич (70) - Едер (59)

Рома: Стекеленбург, Розі, Жуан (Кьяер, 74), Хайнце, Греко, Ламела, Род. Таддеї, Гаго, Пьяніч, Боріні, Тотті (Вівіані, 66)

Чезена: Антоніолі, Комотто, фон Берген, Г. Родрігес, Лауро (Морас, 69), Чеккареллі, Пароль, Гуана, Колуччі (Беналуань, 77), Муту (Кандрева, 46), Едер

1-а хвилина. ГОЛ 1:0 Франческо Тотті після скидки від партнера з ходу пробив по воротах з меж штрафного майданчика - м'яч після невеликого рикошету влетів у ближній нижній кут воріт!

8-а хвилина. ГОЛ 2:0 Ламела з лінії штрафної площі виконав м'який закид у штрафну площу суперника, де Тотті класно з льоту пробив без шансів для голкіпера. До речі, Тотті був у положенні "поза грою", але го зарахований.

9-а хвилина. ГОЛ 3:0 Греко з лівого краю штрафного майданчика віддав передачу низом уздовж лицьової лінії на Боріні, для якого не склало труднощів промахнутися по порожніх воротах з декількох метрів.

59-а хвилина. ГОЛ 3:1 Після передачі з глибини поля Едер увірвався в штрафний майданчик суперника, перекинув воротаря і спокійно забив у порожні ворота!

62-а хвилина. ГОЛ 4:1 Тотті виконав подачу з кутового, Боріні головою пробив по воротах - м'яч влучив у штангу, від якої відскочив до Жуана. А захисник спокійно пробив у порожні ворота з метра.

70-а хвилина. ГОЛ 5:1 Пьянич пробив по воротах з-за меж штрафного майданчика, Антоніолі відбив м'яч перед собою кулаками на того ж Пьяніча, який повторно потужно пробив - гол! Без шансів для воротаря. Зазначимо, що захисники виступили в ролі статистів.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net