АПЛ: Балотеллі приніс МанСіті перемогу над Тоттенхемом

22 січня 2012, 17:24
0
10
Сільва традиційно роздає гольові передачі

У неділю, 22 січня, був зіграний один з центральних матчів 22-го туру Англійської Прем’єр-ліги, в якому МанСіті з величезними зусиллями переміг Тоттенхема.

Англійська Прем’єр-ліга. 22-й тур

МанСіті – Тоттенхем – 3:2

Голи: Насрі (55); Лескотт (59); Балотеллі (90 +5, пен) – Дефо (60); Бейл (65)

Попередження: Кліши (10); Балотеллі (79) – Паркер (52)

Початок матчу: 15:30

МанСіті: Харт – Річардс, Савич, Лескотт, Кліши, Баррі, Мілнер, Насрі, Сільва, Агуеро, Джеко (Балотеллі, 66)

Тренер: Роберто Манчіні

Тоттенхем: Фрідель – Уолкер, Кінг, Ассу-Екотто, Кабул, Паркер, ван дер Варт (Лівермор, 68), Модріч, Леннон (Пієнаар, 88), Бейл, Дефо

Тренер: Харрі Реднапп

Все, матч завершений. Тоттенхему не вдалося відібрати очки у МанСіті на його стадіоні! Городяни відриваються від МЮ на шість очок, але команда Фергюсона зіграє з Арсеналом.

90 +5- а хвилина. ГООООЛ! Балотеллі б’є в лівий нижній кут – Фрідель вгадав, але не дістав!

90 +4- а хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Кліши на фарт вибив м’яч вперед, Балотеллі зачепився за м’яч і був зрубаний Кінгом у штрафному!

90 +1- а хвилина. МОМЕНТИЩЕ! Бейл обікрав Савича, пройшов по флангу і прострілив у штрафну – Дефо бив у підкаті, але м’яч пройшов за міліметр від штанги!

88-а хвилина. Пієнаар вийшов замість Леннона.

86-а хвилина. МанСіті вдалося перевести гру на половину поля Тоттенхема, але підопічним Манчіні ніяк не вдається здійснити завершальний удар.

82-а хвилина. Паркер самовіддано кинувся під удар Балотеллі, при цьому форвард за інерцією в’їхав у Скотта.

79-а хвилина. Балотеллі не дістав м’яч і врізав по нозі Ассу-Екотто. Коли ж йому вправлять мізки?! Жовту картку арбітр виписав Маріо.

78-а хвилина. Фрідель випередив Балотеллі, який мчав на дальній пас від Баррі.

74-а хвилина. Леннон після пасу Бейла обіграв Кліши і бив з 10-ти метрів, але занадто слабо – в руки Харту.

73-я хвилина. Бейл класно вирізав м’яч з флангу – Кліші в падінні довелося вибивати м’яч на кутовий.

72-а хвилина. Здається, Тоттенхем перехопив ініціативу. Навіть Уолкер дозволяє собі бити з далекої дистанції. Правда, він не настільки щасливий, як його партнери – м’яч полетів на трибуни.

71-а хвилина. Шпори розіграли кутовий, в результаті Модріч приклався по м’ячу з-за штрафної – вище!

69-а хвилина. Насрі подав два кутових поспіль, але Кінг і Кабул виграють верхову боротьбу.

68-а хвилина. Лівермор змінює ван дер Варта.

66-а хвилина. Балотеллі вийшов замість Джеко, який все-таки сьогодні розчарував.

65-а хвилина. ГОООООЛ! Леннон з флангу віддав у центр на Бейла, і той у дотик з 22-х метрів б’є в дальню дев’ятку! Фантастика! Ось це гра!

62-а хвилина. Агуеро виводить на удар Джеко, але Едін з кута штрафного б’є над поперечиною!

60-а хвилина. ГООООЛ! Кабуль запустив дальню передачу на Дефо, Савич намагався перервати, але вийшла тільки знижка на вихід Даніелю, той обіграв Харта і пробив у порожні ворота!

59-а хвилина. ГООООЛ! Сільва подав кутовий, Джеко продовжив на дальню штангу і Лескотт фактично заштовхав м’яч у ворота!

58-а хвилина. Сільва прострілював з флангу, але Кабулі вибив на кутовий.

55-а хвилина. ГООООЛ! Сілва віддає відмінний пас у розріз, Насрі виходить на ударну позицію і в дотик пробиває сходу з лінії штрафної у девякту!

52-а хвилина. Мілнер у класному підкаті завадив Бейлу вийти один на один з Хартом!

50-а хвилина. Дефо тікав у контратаку, але пригальмував, віддав м’яч ван дер Варту, який бив із-за штрафної і промахнувся.

48-а хвилина. Джеко після рейду Сільви подавав від лицьової лінії, але Фрідель зіграв надійно. Потім воротар Тоттенхема кулаками вибив м’яч із штрафної після подачі кутового.

47-а хвилина. Нагадаємо, в суботу Челсі не зміг обіграти Норвіч, а Ліверпуль і зовсім програв Болтону! Завершить 22-й тур суперматч між Арсеналом і МЮ.

Другий тайм розпочався

Арбітр відправляє команди на перерву.

45-а хвилина. МанСіті спробував забити гол у роздягальню, але шпори не надали городянам жодного шансу на успіх.

40-а хвилина. Рівну гру спостерігають глядачі, які зібралися на Сіті оф Манчестер. Можливо, господарі більше володіють м’ячем, але без особливого успіху для атаки.

36-а хвилина. Кабуль пробив зі всієї сили – дуже неточно. Реднапп розчаровано махнув рукою.

35-а хвилина. Лескотт блокував прохід Бейла. Буде небезпечний штрафний!

32-а хвилина. Ван дер Варт і Модріч били з-за штрафної, але кожного разу на шляху м’яча ставав хтось із футболістів МанСіті.

30-а хвилина. Річардс відібрав м’яч у Паркера і миттєво віддав пас на Агуеро, який прибрав на замаху захисника і пробив із лінії штрафний – потрапив під Фріделя!

28-а хвилина. Фрідель вчасно залишив ворота і забрав м’яч у ногах у Джеко!

25-а хвилина. Агуеро протягнув м’яч до штрафної, пішов від Уолкера, не дозволив відібрати у себе м’яч Кабулі, а потім віддав пас на Сільву, але Давид з воротарського кута не влучив у дальній нижній кут!

21-а хвилина. Тоттенхем довго розігрував комбінацію перед штрафним МанСіті, поки ван дер Варт не скинув м’яч під удар Паркеру, але м’яч звалився з ноги Скотта.

18-а хвилина. МОМЕНТ! Сільва від лицьової лінії відкинув м’яч у центр штрафного, Агуеро, що набігав, бив у дотик, але своєму ж партнеру завадив Джеко! М’яч пройшов поруч зі штангою!

14-а хвилина. Бейл небезпечно прострілював з лівого флангу, але Дефо не пішов на м’яч!

13-та хвилина. Агуеро довго готував удар, нарешті пробив з-за штрафної, але Кінг кинувся під м’яч! Насрі вкрай невдало прострілив з кутового.

10-а хвилина. Кліши заробив гірчичник за те, що завадив Уолкеру відразу ж вкинути аут.

9-а хвилина. Поки МанСіті більше тримає м’яч, але Тоттенхем упевнено захищається.

6-а хвилина. У першому колі МанСіті в Лондоні грунтовно познущався над Шпорами – городяни перемогли з рахунком 5:1, при цьому Джеко записав на свій рахунок каре, ще один м’яч додав Агуеро. Гол престижу на рахунку Кабулі.

5-а хвилина. Зазначимо, що в цьому матчі Манчіні не дорахувався двох своїх ключових гравців – Яя Туре разом з братом Коло, відбув на Кубок Африки, а Вінсент Компані відбуває дискваліфікацію.

2-а хвилина. Відразу ж нагадаємо, що МанСіті очолює турнірну таблицю, маючи в своєму активі 51 очко. Тоттенхем йде третім, відстаючи від МЮ на два бали (46 очок).