Україна вийшла в півфінал Кубка Співдружності

25 січня 2012, 18:27
0
13
Команда Яковенка здолала Литву

У середу, 25 січня, молодіжна збірна України провела свій чвертьфінальний поєдинок на Кубку Співдружності, що триває в Санкт-Петербурзі.

На шляху до півфіналу підопічні Павла Яковенка, зігравши в основний час внічию з литовськими ровесниками, здолали суперника з серії післяматчевих пенальті.

Пропустивши гол від збірної Литви під кінець першого тайму, українці за 15 хвилин до кінця зустрічі завдяки точному удару Пилипа Будковського змогли встановити рівність в рахунку. У серії одинадцятиметрових українські футболісти взяли гору з рахунком 4:3.

Кубок Співдружності. чвертьфінал

Україна-Литва — 1:1 (0:1), по пенальті — 4:3

У півфіналі молодіжна збірна України зустрінеться з командою Білорусі, що раніше здолала Казахстан. Ще одну пару 1/2 фіналу складуть Латвія та переможець матчу Росія-Молдова.