26 січня 2012, 01:25
0
10
Барселона знову зупинила Реал

Сьогодні, 25 січня, відбувся матч-іспанського Кубка, в якому в черговий раз зійшлися шпаги Барселони та Реала.

Подробиці матчу дивіться ТУТ.

ВІДЕО  Другий акт. Нічия Барселони і Реала на Камп Ноу

Вже на перших секундах Ігуаїн міг затьмарити подвиг Каріма Бензема. Дані Алвеш і Піке організували для свого воротаря кілька неприємних миттєвостей у вигляді побачень з Ігуаїном, але під час удару аргентинець схибив, і момент проґавив.

Через лічену кількість хвилин вже Абідаль, який покарав Реал на тиждень раніше, виклав м'яч під удар Роналдо, однак португалець вирішив не користуватися такою невдачею французького захисника. Взагалі Барселона в перші півгодини гри виглядала явно не в своїй тарілці, раз за разом поступаючись Реалу то на тій ділянці поля, то на цій. Але вже ближче до кінця тайму щось них та й почало виходити. В принципі перше ж осмислене перепасування вивело на удар Алексіса Санчеса, але чилійця не надто гарним прийомом зустрів у своєму штрафному Пепе. Арбітр в цей момент явно дивився не в той бік, і пенальті не поставив. Втім, це було далеко не єдине суперечливе рішення судді в цей вечір. А далі для Реала справи пішли значно гірше.

Мессі отримав м'яч у центрі поля т звично попер на захисників. Арбелоа і Пепе стрімко неслися до Лео, а той спокійно викотив м'яч у вільну зону. Фабрегас вирішив залишити м'яч партнеру, а Педро з ходу пробив невідпорно по воротах. 1:0. Не встигли мадридці прийти до тями, як Дані Алвеш одразу завдав просто таки неймовірно красивий удар і подвоїв перевагу каталонців. Ось так от і вийшло - Реал створював моменти, Барселона їх реалізовувала. Колись таке ми вже проходили.

Жозе Моуріньо на 60-й хвилині зрозумів, що треба щось міняти. Замість нещасливого і Ігуаїна , який постійно висить у офсайді, вийшов Бензема, а Кака змінив Кальєхона. Заміни спрацювали на всі 100%. Спочатку Реал розкотив класну комбінацію, де Озіл вивів Роналдо на воротаря, а той обвів Пінто і покотив м'яч у ворота повз Пуйоля. А потім Кальєхон головою прокинув м'яч на Бензема, Карім прочавив Пуйоля і розстріляв ворота Барселони. 2:2, і все стало з ніг на голову - Реалу залишалося забити всього один раз.

І були для цього у команди моменти. І було бажання - але не менше було бажання Барселони сьогодні не програти. А в кінцівці поєдинку на полі взяла гору грубість - спочатку Коентрау руками зупинив Мессі, потім Рамос ліктем перевірив голову Бускеста і отримав другу жовту картку, а до того ж Пепе ледь не потоптався по Алвешу.

Сьогодні команди були достойними суперниками, а Реал виграв другий тайм - але навіть цього не вистачило для успіху. Переможець Кубка Іспанії минулого року склав свої повноваження.

Барселона - Реал - 2:2 (перший матч - 2:1) ВІДЕО

Гол: Педро (43 ВІДЕО); Алвеш (45 +3 ВІДЕО) - Роналдо (68); Бензема (72 ВІДЕО)

Попередження: Мессі (45) - Діарра (27), Рамос (33), Касільяс (45 +2), Роналдо (54), Коентрау (80), Гранеро (89), Пепе (90 +2)

Вилучення: Рамос (88)

ВІДЕО: Другий акт. Нічия Барселони і Реала на Камп Ноу

Барселона. Камп Ноу. Початок матчу: 23.00

Барселона: 13. Хосе Пінто, 22. Абідаль, 3. Піке, 5. Пуйоль, 2. Дані Алвеш, 16. Бускетс, 6. Хаві, 8. Іньєста (17. Педро, 29), 4. Фабрегас (Тьяго, 70), 9. Санчес (Маскерано, 77), 10. Мессі

Реал: 1. Касільяс, 15. Коентрау, 4. Рамос, 3. Пепе, 17. Арбелоа, 14. Алонсо, 8. Кака (Кальєхон, 58), 24. Л. Діарра (Гранеро, 51), 10. Озіл, 20. Ігуаїн (Бензема, 58), 7. Роналдо