Україна програла Білорусі у півфіналі Кубка Співдружності

27 січня 2012, 17:55
0
9

Молодіжна збірна України не змогла пробитись у фінал Кубка Співдружності, що триває у Санкт-Петербурзі.

У півфіналі, що відбувся в п'ятницю, 27 січня, підопічні Павла Яковенка поступилися в серії післяматчевих пенальті команді Білорусі.

Основний час поєдинку закінчився нічиєю 1:1. На 69-й хвилині зустрічі рахунок відкрили українці — ударом зі штрафного відзначився Богданов. Однак за вісім хвилин до кінця гри Сорока встановив рівновагу. У серії одинадцятиметрових ударів більше пощастило білорусам — 5:3.

Кубок Співдружності. півфінал

Україна-Білорусь — 1:1 (по пен. — 3:5)

Голи:
Богданов, 68 (1:0), Сорока, 82 (1:1)

Інший фіналіст турніру визначиться у півфінальному матчі між Латвією та Росією. Українська молодіжка побореться за третє місце з переможеним у цій зустрічі.