Бундесліга: Баварія, Боруссія і Шальке синхронно перемагають

0
16
Баварія грає з Вольфсбургом

Сьогодні, 28 січня, відбулися матчі 19-го туру німецької Бундесліги.

Турнірне становище: 1. Баварія – 40, 2. Боруссія Д – 40, 3. Шальке – 40, 4. Боруссія М – 36, 5. Вердер – 31, 6. Байєр – 30

Баварія – Вольфсбург – 2:0

Гол: Гомес (60); Оліч (90)

Баварія: Нойер, Дж. Боатенг, Рафінья, Бадштубер, Лам, Швайнштайгер, Мюллер (Л. Густаво, 66), Кроос, Рібері (Алаба, 88), Роббен, Гомес (Оліч, 75)

Вольфсбург: Бенальо, Родрігес, Лопес, Русс, Шефер, Кріс (Гу Чжа Чхоль, 41), Треш, Хасебе (Польтер, 82), Ірачек (сьо, 66), Дежага, Манджукич

60-а хвилина. ГОЛ 1:0 Після подачі зі штрафного Гомес виграв відскік вже у воротарській площі гостей і сильно пробив практично у порожні ворота Вольфсбурга.

90 +2 хвилина. ГОЛ 2:0 Оліч вийшов один на один із Бенальо, минувши офсайдну пастку і перекинув голкіпера, захисник уже за лінією дістав м’яч, вибивши його в Роббена, від якого м’яч потрапив у ворота.

Боруссія (Дортмунд) – Хоффенхайм – 3:1

Гол: Кагава (16, 55); Гросскройц (31) – Джонсон (61)

Боруссія Д: Вайденфеллер, Пішчек, Хуммельс, Суботіч, Шмельцер, Бендер, Кель, Кагава, Блашчіковскі (Перішич, 77), Левандовскі (Барріос, 77), Гросскройтц (Гундоган, 85)

Хоффенхайм: Штарке, Бек, Вестергор, Брафхейд, Вільямс, Джонсон (Млапа, 77), Вайс, Фірміні, Руді (Мусон, 80), Бабел, Саліхович

16-а хвилина. ГОЛ 1:0 Як же зараз помилився Себастьян Руді. Почав обробляти він м’яч після передачі Штарке, за що і був покараний. Шінджі Кагава увірвався в чужу штрафну площу, пробивши в правий нижній кут – кіпер не врятував.

31-а хвилина. ГОЛ 2:0 Кагава виконав передачу на Блашіховскі, який прострілив від правого краю чужого штрафного на дальню стійку, звідки Кевін Гросскройц без проблем у дотик подвоїв перевагу господарів поля.

55-а хвилина. ГОЛ 3:0 Едсон Браафхейд помилився на лівому фланзі, Кагава забрав м’яч у суперника, змістився на лінію штрафного, відправив снаряд ближче до лицьової на Гросскройц, Кевін у дотик п’ятою віддав зворотну передачу на Шінджі, який вже пробивав із району одинадцятиметрової позначки по порожніх воротах.

61-а хвилина. ГОЛ 3:1 Едсон Браафхейд виконав простріл із лівого флангу в район одинадцятиметрової позначки, Марсель Шмельцер упустив Фабіана Йонсон, який ударом від себе відправив м’яч у ворота Дортмунда.

Вердер – Байєр – 1:1

Гол: Пісарро (30) – Рейнартц (57)

Вердер: Візе, Аффольтер, Хартерц, Папастатопулос, Фріц, Екіджі (Фюллькруг, 63), Ігньевскі, Трібулл (Уеслі, 77), Баргфреде, Пісарро, Розенберг

Байєр: Лено, Г. Кастро, Кадлец, М. Фрідріх, Вієйра да Коста (Дердійок, 46), Л. Бендер, Рольфес, Швааб, Райнартц, Кісслінг, Шюррле

30-а хвилина. ГОЛ 1:0 Класна атака! Мехмет Екічі розгорнув атаку через лівий фланг, Том Трібулл у дотик переправив м’яч на Пісарро, який, скориставшись провалом в обороні Байєра, скинув м’яч собі під удар і відправив м’яч у кут воріт Лено!

57-а хвилина. ГОЛ 1:1 Міхал Кадлець з кута поля навісив на лінію воротарської, Тім Візе помилився на виході, Штефан Райнарц виявився першим на м’ячі і переправив його в ціль!

Аугсбург – Кайзерслаутерн – 2:2

Гол: М. де Йонг (5); Хайн (66) – Дік (28, 48)

Аугсбург: Йенцш, Кальс-Браккер, С. Лангкамп, Верхаген, Вернер (Ндженга, 77), М. де Йонг, Брінкманн, Хосогаі, Байєр, Мельдерс (Хайн, 65), Орль

Кайзерслаутерн: Трапп, Родней, Бугера, Шімунек, Дік, Шахан, Тіфферт, Фортуніс (Йоргенсен, 85), Кірх (Петсос, 70), Вагнер, Шверчок (Сукута-Пасу, 74)

Герта – Гамбург – 1:2

Гол: Ласогга (82) – Янссен (25); Петрич (45)

Герта: Крафт, Лелль, К. Янкер (А. Міятович, 22), Губник, Кобіашвілі, Еберт, Оттль (Еберсон Фуртадо, 75), Люстенбергер, Ласогга, Торун (Німайєр, 46), Рамос

Гамбург: Дробни, Дікмайер, Брума, Вестерманн, Аого, Д. Яролім, Рінкон, Сала, Янсен (Райкович, 90), М. Петріч (Качар, 85), Герреро