Ла Ліга: Реал легко розправляється з Сарагосою

28 січня 2012, 22:50
0
10
Реал приймає Сарагосу

Сьогодні, 28 січня, відбувся матч 21-го туру іспанської Ла Ліги, в якому мадридський Реал приймав Сарагосу.

Реал - Сарагоса - 3:1

Гол: Кака (32); Роналду (49); Озіл (56) - Латіфа (11)

Попередження: Роналду (62)

Мадрид. Сантьяго Бернабеу. Початок матчу: 21.00

Реал: Касільяс, Пепе, Карвалью, Марсело, Алонсо (Діарра, 61), Кака (Кальєхон, 68), Озіл, Гранеро, Хаміт Алтинтоп, Бензема (Ігуаїн, 72), Роналду

Сарагоса: Р. Хіменес, Паредес, да Сільва, Ландзаро, Обрадович, Рубен Мікаел, Дуймович, Апоньо, Лафіта, Луїс Гарсія (Мінер, 74), Аранда (Баррера, 66)

Спокійно прикотився матч до свого завершення. Реал святкує вольову перемогу.

71-а хвилина. Елдер Поштіга вискочив на ударну і метрів з 10 пробив у лівий кут, але все-таки близько до центру - Ікер Касільяс, у якого роботи сьогодні було замало, впорався.

62-а хвилина. Кріштіану Роналду невдало зіграв у підкаті на лівому фланзі атаки гостей проти Обрадовича - сам же португалець отримав невелике ушкодження. А слідом ще й жовту за свій грубий підкат.

59-а хвилина. Лафіта добре пройшов вперед по лівому флангу, прострілив до воріт Касільяса на Аранда, але Карвалью добре зіграв на перехопленні, але міг і в свої ворота забити - вище воріт, на щастя для нього, м'яч полетів.

56-а хвилина. ГОЛ 3:1 Кака отримав пас перед чужим штрафним від Гранеро, тут же відпасував в дотик у лівий край штрафного на Озіла, що відкрився, а вже Месут врізав точно в ближній лівий - дуже сильно, точно в сітку метрів з 7!

49-а хвилина. ГОЛ 2:1 Після навісу з лівого флангу до далекої штанги Роналду не побіг до стійки і залишився лише дивитися, як м'яч пролітає повз усіх, але ж міг виводити свою команду вперед!

45-а хвилина. Перший тайм завершено - перерва

36-а хвилина. Надзвичайно небезпечний удар Кріштіану зі штрафного - правою виконав дуже сильний постріл Роналду, м'яч пройшов зовсім поруч із правою дев'яткою.

32-а хвилина. ГОЛ 1:1 Кака вискочив на ударну завдяки класному відкриванню і після пасу з глибини вийшов сам на сам з воротарем "Сарагоси" по лівому краю чужого штрафного: точний удар внутрішньою стороною стопи правої ноги в правий нижній - в яблучко!

28-а хвилина. Кака активний сьогодні! Марсело ліворуч гарно підключився до атаки, прострелив так собі - м'яч відскочив від ноги захисника "Сарагоси" дуже вдало, точно до Кака, який з 15 метрів пробив повз ворота.

25-а хвилина. Моментище! Причому, і гол міг вийти екстраординарним! Після навісу Роналду зі штрафного в центр чужого штрафного майданчика Кака потилицею пробив по м'ячу - у ліву дев'ятку той подався, але просвистів поруч зі стійкою!

21-а хвилина. Воротар дуже гарно зіграв на виході, нейтралізувавши загрозу біля своїх воріт після випаду Марсело - буде всього лише кутовий!

17-а хвилина. Естебан Гранеро зважився на дальній удар, лівою пробив півзахисник, розгойдавши захисника, який стояв перед собою - лівіше і трохи вище воріт пронісся м'яч.

11-а хвилина. ГОЛ 0:1 Ось це номер! Провалилася оборона "Реала", проґавили вони атаку гравців "Сарагоси": простріл справа - і Лафіта буквально з пари-трійки метрів посилає м'яч у порожні ворота.

7-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Ідеально навісив Роналду з лівого флангу на дальню штангу, звідки Бензема був зобов'язаний розстрілювати воротаря "Сарагоси", але, пробивши головою на протиході, не влучив у ворота - лівіше створу.

3-я хвилина. Кріштіану Роналду з лівого флангу зі штрафного метрів з 24 пробив правою в правий нижній - поруч зі штангою.

1-а хвилина. Перший удар по воротах відбувся вже на 10-ій секунді - виділився гравець гостей.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net