Серія А: Ювентус відривається від Мілана

28 січня 2012, 23:37
0
10
Ювентус грає з Удінезе

Сьогодні, 28 січня, відбувся матч 20-го туру італійської Серії А, в якому туринський Ювентус переміг Удінезе.

Турнірне становище: 1. Ювентус - 41, 2. Мілан - 40, 3. Удінезе - 38, 4. Інтер - 35

Ювентус - Удінезе - 2:1

Гол: Матрі (42, 62) - Флоро-Флорес (56)

Попередження: Відаль (25); Джаккеріні (34) - Фернандес (19), Ферронетті (51), Армеро (89), Ді Натале (90)

Турин. Ювентус Стедіум. початок матчу: 21.45

Ювентус: Буффон, К'єлліні, Бонуччі, Бардзальї, Ліхтштайнер (Де Чельє, 82), Відаль, Пірло, Естігаррібіа (Пепе, 64), Матрі, Квальярелла (Маркізіо, 61), Джаккеріні

Удінезе: Ханданович, Армеро, Ларангейра, Доміцці (Баточчіо, 74), Ферронетті, Абді (Флоро-Флорес, 46), Паскуале, Баста, Ісла (Перрейра, 84), Фернандес, Ді Натале

Матч завершено. Ювентус перемагає і відривається від Мілана поки що на 4 очки.

75-а хвилина. "Ювентус" доводить чергову атаку до завершення. Маркізіо пробив після передачі від Матрі - голкіпер був на місці.

62-а хвилина. ГОЛ 2:1 Ліхтштайнер зіграв на Відаля, той закинув у центр, Маркізіо в дотик переправив м'яч на Матрі, Алессандро розвернувся і виконав відмінний удар у кут воріт!

56-а хвилина. ГОЛ 1:1 Перехоплення, Ісла розігнав атаку своєї команди, прийняв вірне рішення, віддавши м'яч на Флореса, Флоро зумів витонченим ударом відправити м'яч у кут воріт Буффона!

53-я хвилина. Ді Натале! Футболіст, у якого між ім'ям і прізвищем красується щось дуже схоже на ноту, взяв і стрельнув по воротах! Близько, але не гол!

51-а хвилина. Перша картка у другому таймі дісталася Ферронетті за фол проти Джаччеріні

50-а хвилина. ЕСТІГАРРІБІА! Фабіо Квальярелла видав класний пас на дальню штангу, яку, за його розумному задумом, повинен був замкнути Марсело, але не вийшло у парагвайця забити.

42-а хвилина. ГОЛ 1:0 К'єлліні зіграв на Естігаррібіа, Марсело навісив на Квальяреллу, удар Фабіо відбив голкіпер гостей, але першим на відскоку був Матрі, який і переправив м'яч за призначенням!

34-а хвилина. Джаккеріні отримав попередження.

33-а хвилина. Ліхтштайнер! Який же момент проґавив швейцарець! Не вистачило Штефану навичок гри в атаці. Він, звичайно, регулярно підключається до атак, але на цей раз ...

30-а хвилина. Фабіо Квальярелла сильно пробив, розвернувшись перед цим на лінії штрафного майданчика, але відправив м'яч вище поперечини.

25-а хвилина. Артур Відаль сфолив в центрі поля і отримав "гірчичник" від арбітра зустрічі.

23-а хвилина. Ханданович! Прекрасний сейв номер два! Цього разу він виграв ближній бій у Алессандро Матрі, що вийшов на позицію для удару!

19-а хвилина. Желсон Фернандес отримав попередження за фол проти Фабіо Квальярелли

16-а хвилина. І ще один небезпечний удар відбив Джанлуїджі! Це активний колумбієць 25-ти років Пабло Армеро здорово бив по воротах, але Буффон! На висоті старий Джанлуїджі, якому сьогодні 33!

15-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Душан Баста зіграв на Альма Абді, який у момент пробив по воротах, цілив у ближній кут, але Буффон перевів м'яч на кутовий!

7-а хвилина. Еммануеле Джаччеріні сильно пробив з-за меж штрафного, але м'яч полетів на трибуни

4-а хвилина. МОМЕНТИЩЕ! Небезпечний випад Естігаррібіа, Марсело пробив із забійної позиції, але Самір Ханданович блискуче відбив постріл суперника!