АПЛ: Арсенал відвантажив Блекберну 7 голів, Ман Сіті розгромив Фулхем

0
14
Манчестер Сіті проти Фулхема

Сьогодні, 4 лютого, відбулися матчі 24-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Турнірне положення: 1. Манчестер Сіті - 57, Манчестер Юнайтед - 54, 3. Тоттенхем - 49, 4. Челсі - 42, 5. Арсенал - 40, 6. Ньюкасл - 39, 7. Ліверпуль - 38

Манчестер Сіті - Фулхем - 3:0

Гол: Агуеро (10-пенальті); Бейрд (30-автогол); Джеко (72)

Манчестер Сіті: Джо Харт, Річардс, Савич, Лескотт, Коларов, Сільва, Беррі, Насрі (Мілнер, 55), Джонсон (Пісарро, 90), Агуеро (Н. де Йонг, 80), Джеко

Фулхем: Шварцер, Келлі, Сендерос (Ріісе, 73), Хангеланд, Бейрд, Сайм. Девіс, Ден. Мерфі, Демпсі, Етуху (Руїс, 68), Д. Дафф, Дембеле (Гецов, 85)

9-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ У ВОРОТА "Фулхем"! Адам Джонсон опинився на газоні після торкання ноги Бейрда.

10-а хвилина. ГОЛ 1:0 Серхіо Агуеро пробив з одинадцятиметрової позначки на середній висоті в правий кут - Марк Шварцер до м'яча дотягнутися не зумів

30-а хвилина. ГОЛ 2:0 На правому краю чужій штрафній площі прийняв м'яч Адам Джонсон, виконав простріл на лінію воротарського майданчика, звідки від ноги Кріса Бейрда снаряд влетів в сітку

72-а хвилина. ГОЛ 3:0 Агуеро отримав м'яч на лівому фланзі, змістився в чужий штрафний майданчик, переграв футболіста гостей, наблизився до воротарського, після чого викотив м'яч в район одинадцятиметрової позначки, звідки Едін Джеко пробивав у вже порожні ворота.

Арсенал - Блекберн - 7:1

Гол: Ван Персі (2, 38, 61); Окслейд-Чемберлен (40, 54); Артета (51); Анрі (90) - Педерсен (32)

Арсенал: Щесни, Косьєльні (Санья, 68), А. Сонг (Бенаюн, 72), Мертезакер, Вермален, Коклен, Росицькі, Артета, Окслейд-Чемберлен (Анрі, 68), Уолкотт, ван Персі

Блекберн: Робінсон, Денн, Живе, Март. Ольссон, Нзонзі, Лоу (Орр, 36), Гамст Педерсен, Петрович, Данн (Хенлі, 45), Хойлетт, Модест

2-а хвилина. ГОЛ 1:0 Коклен віддав чудовий пас на Уолкотта в штрафну, Тео з другого дотику прострілив у центр, де перебував капітан "Арсеналу". Робін забиває свій 20 м'яч у сезоні АПЛ!

32-а хвилина. ГОЛ 1:1 Прекрасний м'яч забиває Мортен Гамст Педерсен! Норвежець пробив зі штрафного прямо в дев'ятку воріт. Щясни нічого не зміг зробити!

38-а хвилина. Гол 2:1 Хороший пас у штрафну віддав Сонг на Тео, англієць знову втік від Ольссона і віддав у центр на голландського капітана "Арсеналу". Робін не міг промазати!

41-а хвилина. ГОЛ 3:1 Чемберлен! Ван Персі віддав ювелірний пас у штрафну на Алекса, той переграв голкіпера і увігнав м'яч у порожні ворота!

43-а хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Живе двома прямими ногами влетів у Ван Персі! Робін не може піднятися з газону. Червона для гравця "Блекберна".

51-а хвилина. ГОЛ 4:1 М'яч після кутового відлетів до Косьєльні, той ногою підправив м'яч під удар Мікеле. Іспанець пробив потужно з лінії штрафної, м'яч влетів в самий кут воріт!

54-а хвилина. ГОЛ 5:1 Уолкотт пройшов з правого флангу в штрафну, перегравши по дорозі п'ятьох, відкотив м'яч Чемберлену і той зльоту увігнав м'яч у самий кут!

61-а хвилина. ГОЛ 6:1 Коклен низом точно прострілив в центр на голландця і той забиває третій м'яч-близнюк в цьому матчі у ворота Робінсона!

90-а хвилина. ГОЛ 7:1 Ван Персі міг забивати сам, але все-таки віддав у центр ризикований пас на Тьєррі в штрафну і француз спокійно загнав м'яч в сітку воріт!

КПР - Вулверхемптон - 1:2

Гол: Замора (16) - Джарвіс (46); Дойл (71)

Вилучення: Сіссе (34)

КПР: Кенні, Люк Янг (Холл, 65), Онуоха, А. Фердінанд, Тайво, Таарабт, Деррі (А. Траоре, 64), Райт-Філліпс, Бартон, Замора (Халс, 74), Сіссе

Вулверхемптон: Хеннесі, Фолі, Р. Джонсон, Стірман (Дойл, 46), Бассонг, Фрімпонг (Ебанкс-Блейк, 24), Уорд, Джарвіс, Едвардс, О'Хара (Міліяш, 87), Ст. Флетчер

Сток Сіті - Сандерленд - 0:1

Гол: Макклін (60)

Вилучення: Хут (45)

Сток: Соренсен, Велан, Шоукросс, Хут, Вілкінсон (Шоттон, 85), Пеннант (Вудгейт, 45), Вілсон, Делап, Джером (Фуллер, 39), Крауч, Уолтерс

Сандерленд: Міньоле, Бардслі, О'Ши, Тернер, Мейлер (Аль-Мухаммад, 85), Ларссон, Макклін, Колбек, Гарднер, Сессеньон, Річардсон