Ла Ліга: Реал і Барселона здобули важкі перемоги

0
6
Мессі в оточенні реалівців

Сьогодні, 4 лютого, відбулися матчі 20-го туру іспанської Ла Ліги.

Турнірне становище: 1. Реал - 55, 2. Барселона - 48, 3. Валенсія - 36, 4. Леванте - 32, 5. Еспаньол - 32, 6. Атлетик - 30, 7. Атлетіко - 29

Барселона - Реал Сосьєдад - 2:1

Гол: Тельо (9); Мессі (72) - Вела (74)

Попередження: І. Мартінес (34)

Барселона: Вальдес, Дані Алвес, Маскерано, Пуйоль (Абідаль, 77), Адріано, Алькантара, Фабрегас, Дос Сантос (Бускетс, 76, Піке, 84), Куенка, Тельо, Мессі

Реал Сосьєдад: Клаудіо Браво, К. Мартінес, І. Мартінес, Мікель Гонсалес, Кадамуро, Аранбуру, Бергара, Пардо (Льоренте, 78), Хабі Прієто (Агіррече, 85), Іфран (Вела, 59), Грізманн

9-а хвилина. ГОЛ 1:0 Проникаючий пас по вертикалі на лівий кут штрафного, Тельо на прискоренні відірвався від опікуна і в дотик пробив повз голкіпера!

72-я хвилина. ГОЛ 2:0 Діагональ на лівий кут воротарського від Алвеса, і Мессі у дотик переправив м'яч щільно зі штангою повз Браво

74-я хвилина. ГОЛ 2:1 Провал оборони "Барселони", вертикальний пас на Велу, який з 15-ти метрів пробив під Вальдесом, що стрибнув назустріч!

Хетафе - Реал - 0:1

Гол: Рамос (18)

Попередження: Родрігес (28), Ката Діас (33), Каскеро (35), Міку (36), Арісменді (82), Масілела (87)

Хетафе: Мойя, Валера, Ката Діас, Масілела, М. Торрес, Баррада (Арісменді, 69), Каскеро (Ласен, 64), П. Ріос (Гавілан, 56), Х. Родрігес, Д. Кастро, Міку

Реал: Касільяс, Коентрау, Рамос, Пепе, Арбелоа, Алонсо, Кака (Кальєхон, 62), Л. Діарра, Озіл (Гранеро, 89), Бензема (Ігуаїн, 73), Роналду

18-я хвилина. ГОЛ 0:1 Прямо в дев'ятку головою! Після навісу Озіла з лівого флангу з кутового Рамос метрів з 8 головою відправив снаряд у правий верхній кут! У стрибку! Краса

Леванте - Расинг - 1:1

Гол: Коне (23) - Арана (61)

Леванте: Муну, Х. Вента, Бальєстерос, Хуанфран Гарсія, Дель Орно, Х. Торрес (Пальярдо, 71), Фарінос, Ботельо (Вальдо, 65), Ель Жар, Рубен Суарес (Гезалов, 76), Кон

Расинг: Маріо, Торрехон, Бернардо, А. Гонсалес, Крістіан, Хайро (Хуліан Луці, 90), Діоп, Арана, Адріан, Стуані, Мунітіс (Акоста, 55)

Мальорка - Бетіс - 1:0

Гол: Кастро (24)

Вилучення: Раміс (86), Калатаюд (90) - Маріо (75)

Атлетік (Більбао) - Еспаньол - 3:3

Гол: Де Маркос (26); Льоренте (58); Хаві Мартінес (65) - Ромарік (33); Вайсс (48); Альбін (90)

Атлетик: Ірайсос, Іраола, Сан Хосе, Ауртенече, Іньіго Перес (Андер, 46), Давид Лопес (Сусаета, 46), Хаві Мартінес, Ітурраспе, Де Маркос, Муніаін, Льоренте (Токер, 76)

Еспаньол: Касілов, Рауль Родрігес, Форлін (Калу Уче, 82), Морено, дидак, Коутіньйо (Біфума, 66), Верду, Хаві Лопес, Ромарік, Вайсс, Руй Фонте (Альбін, 74)