6 лютого 2012, 14:30
0
14
Super Bowl задавав рекордний тренд в Twitter

Під час матчу за Суперкубок з американського футболу був встановлений абсолютний рекорд у Twitter за кількістю повідомлень на секунду, повідомляє lenta.ru із посиланням на AFP.

За даними сервісу мікроблогів, в останні три хвилини Super Bowl користувачі Twitter публікували в середньому 10 000 повідомлень на секунду, присвячених матчу. Під час виступу Мадонни у перерві матчу користувачі в середньому відправляли 8000 повідомлень на секунду.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Гігантоманія. Найяскравіші моменти Супербоула

Таким чином, зазначає керівництво Twitter, матч за Суперкубок побив абсолютний рекорд за кількістю повідомлень на секунду, встановлений у серпні 2011 року, коли співачка Бейонсе з'явилася на церемонії MTV Video Music Awards з явними ознаками вагітності. Тоді на секунду в середньому з'являлося 8868 повідомлень про вагітність співачки.

Матч за Суперкубок також побив і рекорд за кількістю повідомлень на секунду для спортивної події, встановлений у липні 2011 року. Тоді після сенсаційної перемоги збірної Японії над США у фіналі чемпіонату світу з футболу серед жінок у Twitter на секунду з'являлося 7196 повідомлень про матчі.

ВІДЕО: Самурайки. Футболістки збірної Японії рятують фінал ЧС проти США

ВІДЕО: Банзай. Японки по пенальті обіграли США у фіналі жіночого ЧС

У матчі за Суперкубок американської Національної футбольної ліги NFL, що пройшов увечері 5 лютого за місцевим часом (рано вранці 6 лютого за київським часом), зустрічалися Нью-Йорк Джайентс та Нью-Інгленд Петріотс. Джайентс перемогли з рахунком 21:17, завоювавши Суперкубок втретє у своїй історії.

ВІДЕО: Гігантоманія і Патріотизм. Giants перемагаютьPatriots

Super Bowl - головна спортивна подія року у США. Трансляція матчу збирає біля екранів величезну аудиторію. Вартість показу реклами під час матчу у 2012 році становила близько $ 3,5 млн за 30-секундний ролик.