Кіт, що зупинив матч Ліверпуля і Тоттенхема, став зіркою інтернету

7 лютого 2012, 15:02
0
37
Кіт, що зупинив матч Ліверпуля і Тоттенхема

Кіт, який вибіг на поле в понеділок, 6 лютого, під час матчу англійської Прем'єр-ліги між Ліверпулем і Тоттенхемом, став популярним інтернет-персонажем.

Як пише The Daily Mail, ентузіасти завели мікроблог в Twitter і ведуть його від імені тварини. Усього за кілька годин на сторінку Енфілдського кота підписалися кілька тисяч чоловік, а на момент написання замітки кількість читачів тваринки перевищила 20 000.

Смугастий кіт опинився на домашньому стадіоні Ліверпуля, Енфілді, у понеділок, 6 лютого. Це сталося через десять хвилин після початку матчу. Як тварина зуміло пробратися на стадіон і як їй вдалося вибігти на поле непоміченим, невідомо.

ВІДЕО: Кіт зупинив матч Ліверпуля і Тоттенхема

Кот протягом хвилини побігав по траві, посидів трохи, а потім вийшов за межі поля, де його взяли на руки працівники, що обслуговують Енфілд, після чого гра поновилася. Матч Ліверпуль - Тоттенхем завершився з нічийним рахунком 0:0.

Про раптову появу на полі кота повідомили британські газети і телеканали; також фото тварини були розміщені на офіційному сайті мерсисайдців.

У мікроблозі кота @AnfieldCat в жартівливій формі розповідається про те, чим тварина займається і що думає про події. Наприклад, в одному з останніх записів він повідомляє, що, за чутками, укласти контракт з ним бажає інший ліверпульський футбольний клуб, Евертон.

Тварина також хвалиться, що бігає по Енфілду швидше, ніж півзахисник Червоних Чарлі Адама.

За матеріалами: Лента.ру