Бундесліга: Дві Боруссії та Баварія йдуть без втрат

0
7
Байєр грає з дортмундською Боруссією

Сьогодні, 11 лютого, відбулися матчі 21-го туру німецької Бундесліги.

Турнірне становище: 1. Боруссія Дортмунд - 46, 2. Баварія - 44, 3. Шальке - 41, 4. Боруссія Менхенгладбах - 40

Боруссія (Дортмунд) - Байєр - 1:0

Гол:
Кагава (45)

Боруссія Д: Вайденфеллер, Пішчек, Хуммельс, Суботіч, Шмельцер, Бендер, Кель, Кагава (Ляйтнер, 89), Блашчіковскі (Перішич, 86), Левандовскі (Барріос, 77), Гросскройтц

Байєр: Лено, Очіпка, Райнартц, М. Фрідріх, Г. Кастро, Л. Бендер, Рольфес (Р. Аугусто, 61), Чорлука (Бельарабі, 75), Швааб, Кісслінг, Шюррле

45-я хвилина. ГОЛ 1:0 Нарвалися гості на контратаку, разюча вертикальна атака, пішов пас через центр, Кагава його добре обробив, увійшов у штрафний, посадив на п'яту точку захисника і пробив поруч з дальньою штангою.

Баварія - Кайзерслаутерн - 2:0

Гол:
Гомес (6); Мюллер (30)

Баварія: Нойер, Дж. Боатенг, Л. Густаво, Бадштубер, Лам, Рафінья, Алаба, Рібері (Оліч, 78), Мюллер (Роббен, 56), Кроос (Тимощук, 82), Гомес

Кайзерслаутерн: Трапп, Петсос (Целльнер, 82), Абель, Яхья, Дік, Шахан, Тіфферт, Фортуніс (Дерштрофф, 64), Йессен, Сукута-Пасу (Шехтер, 63), Вагнер

6-а хвилина. ГОЛ 1:0 Рібері ефектно обіграв Шахана біля лівого краю штрафного і м'яко подав на ближню штангу, де Гомес головою переправив м'яч в сітку!

30-я хвилина. ГОЛ 2:0 Кроос зі штрафного подав на дальній (правий) кут воротарського майданчика, де Мюллер перестрибнув голкіпера і переправив м'яч у сітку порожніх воріт!

Штутгарт - Герта - 5:0