АПЛ: Евертон вибиває Челсі із зони Ліги Чемпіонів, Тоттенхем розбиває Ньюкасл

11 лютого 2012, 21:35
0
8
Челсі грає з Евертоном

Сьогодні, 11 лютого, відбудуться матчі 25-го туру англійської Прем'єр-ліги. Евертон несподівано переграв Челсі, Павло Погребняк відкрив рахунок голів в Англії, а Андрій Аршавін на останніх хвилинах віддав головий пас на Анрі, який і приніс перемогу Арсеналу.

Турнірне становище: 1. Манчестер Юнайтед - 58, 2. Манчестер Сіті - 57, 3. Тоттенхем - 53, 4. Арсенал - 43, 5. Челсі - 43, 6. Ньюкасл - 42

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль - 2:1

Евертон - Челсі - 2:0

Гол:
Піенар (5); Стракквалурсі (71)

Евертон: Ховард, Невілл, Хейтінга, Дістен, Бейнс, Д. Гібсон (Хібберт, 89), Кейхілл, Феллайні, Стракквалурсі (Даффі, 90), Піенар (Дренте, 75), Донован

Челсі: Чех, Босінгва, Івановіч, Давид Луїз, Е. Коул (Бертран, 77), Мейрелеш, Ессьєн (Малуда, 69), Лемпард, Мата (Лукаку, 78), Старрідж, Торрес

5-а хвилина. ГОЛ 1:0 Орендований гравець з "Тоттенхема" скористався помилкою оборони "Челсі", зокрема Івановича, вийшов один на один з Чехом і пробив сильно під перекладину!

71-я хвилина. ГОЛ 2:0 Денис з важко вимовним прізвищем забиває! Провалилася оборона "Челсі" знову по центру, вирвався аргентинець один на один з Чехом після пасу врозріз від Донована, Чех торкнувся м'яча, але виручити не зміг.

Сандерленд - Арсенал - 1:2

Гол:
Макклін (70) - Ремзі (75); Анрі (90)

Сандерленд: Міньоле, Бардслі, Тернер, О'Ши, Гарднер, Макклін, Ларссон, Сессеньон, Колбек, Річардсон, Ф. Кемпбелл (Джі дон Вон, 87)

Арсенал: Шчесни, Санья, Косьельні, Мертезакер (Ремзі, 72), Вермален, Окслейд-Чемберлен (Анрі, 67), Росіцкі, Артета, А. Сонг, Уолкотт (Аршавін, 87), ван Персі

70-я хвилина. Гол 1:0 Макклін забиває! Мертезакер на рівному місці впав на газон, тримаючись за ногу, Джеймс вирішив не зупинятися, підхопив м'яч, увійшов до штрафної й увігнав м'яч у дальній кут.

75-я хвилина. ГОЛ 1:1 зльоту пробив низом Аарон та так, що м'яч вдарився об одну штангу, потім об другу, а після влетів у ворота! Вимушена заміна Венгера дала результат!

90-я хвилина. ГОЛ 1:2 Аршавін молодець! Відмінний пас у штрафну віддав! Легендарний Анрі в стрибку елегантно переправив м'яч у ворота зовнішньою стороною стопи! Всі заміни Венгера спрацювали!

Блекберн - КПР - 3:2