Ла Ліга: Осасуна дала прикурити Барселоні

11 лютого 2012, 22:52
0
8

Сьогодні, 11 лютого, в матчі 23-го туру іспанської Ла Ліги Осасуна несподівано з самого старту двічі приголомшила Барселону, і в підсумку здобула сенсаційну перемогу.

Осасуна - Барселона - 3:2

Гол: Лекіч (5, 22); Рауль Гарсія (56) - Санчес (51); Тельо (73)

Попередження: Р. Гарсія (61), Пуньяль (70) - С. Роберто (16), Санчес (34); Алвес (57), Вальдес (85)

Памплона. Початок матчу: 21.00

Осасуна: А. Фернандес, Бертран, С. Фернандес, М. Флан, Райтала, Пуньяль, Некунам, Р. Гарсія (Дамія, 87), Сехудо, Ніно (Лоло, 77), Лекіч (Ібра, 68)

Барселона: Вальдес, Дані Алвес, Піке (Фабрегас, 69), Пуйоль (Куенка, 46), Абідаль, Маскерано, Алькантара, С. Роберто, Санчес, Педро (Тельо, 46), Мессі

Фінальний свисток. Барселона забила двічі - але програла. Дива!

90 +2 хвилина. Фабрегас підставляв голову на лінії воротарського після навісу Мессі, і кіпер у кидку зловив м'яч!

89-я хвилина. Фернандес вилетів за межі штрафного і перешкодив виходу Санчеса сам на сам з ним, добивання Тельо з лівого кута штрафного - вище!

86-я хвилина. Ібра потужним корпусом розштовхав захисників і пробив у поперечину після свистка!

81-я хвилина. Третій гол "Барселони" скасовується через офсайд! Після подачі Мессі Тьяго з двох метрів переправив м'яч в сітку, а жодного положення поза грою не було в помині!

79-я хвилина. Мессі зручним пасом вивів Тельо на суперпозицію для удару з семи метрів, але загрозу кантерано парирував кіпер!

78-я хвилина. Друга в матчі штанга воріт "Барселони"! І знову Рауль Гарсія в неї зарядив, ось тільки відскік в поле!

76-я хвилина. Рауль Гарсія отримав простір на лівому фланзі атаки, різав кут і пробивав у ворота без перешкод - схибив!

73-я хвилина. ГОЛ 3:2 Тельо забиває з передачі Фабрегаса! Він отримав пас на правий край штрафного майданчика, прибрав захисника і з 10-ти метрів щільно пробив у ближній верхній кут воріт!

64-я хвилина. Тельо з незручною для себе ноги бив з лівого кута штрафного, Рауль Фернандес завадив м'ячу влетіти поруч зі штангою!

62-я хвилина. Голкіпер "Осасуни" продовжує чудити на виходах, після подачі Мессі Санчес головою пробив над рамкою.

61-я хвилина. Рауль Гарсія попереджений за порушення правил біля чужих воріт - зрив контратаки.

57-я хвилина. Алвес частенько отримує жовті картки. Ця показана за гру рукою.

56-я хвилина. ГОЛ 3:1 Вальдес вибив м'яч низом по центру. точно на суперника, кілька передач, простріл з лівого краю штрафного на Рауля Гарсію, і той з п'яти метрів переправив м'яч у ближній кут з рикошетом від штанги!

53-я хвилина. Мессі зі штрафного накинув м'яч в сторону чужих воріт, і Тьяго ледь не пробив верхівкою, захисник вистрибнув вище.

51-я хвилина. ГОЛ 2:1 Гол - практично точна копія другого успіху памплонців, Куенка прострілив від правої бічної лінії крізь оборону суперника, і самотній Санчес розстріляв ворота!

50-я хвилина. Фернандес помилився на виході, його випередив Піке, який головою прострілив вздовж стрічки, захисники на місці!

47-я хвилина. Сехудо пробивав у ворота гостей з правого флангу, але після свистка, і знову спірний офсайд!

Перерва. Не такого рахунку на табло чекали вболівальники Барселони!

45 +1 хвилина. Кутовий з лівого флангу з поданням на ближню штангу, і м'яч від голови Сехудо полетів над воротами "Барселони".

42-я хвилина. Дуже спірний офсайд біля воріт "Барселони". Лайнсмени творять, що хочуть - на цей раз "Осасуна" позбавлена шансів домогтися розгромного рахунку!

37-я хвилина. Мессі отримав м'яч під удар від лицьової лінії і з 10-ти метрів запустив його в ногу захисника!

36-я хвилина. Абідаль в непростій ситуації подарував м'яч суперникові в центральному колі, миттєвий пас на ривок Сехудо і підступний удар з правого кута штрафного майданчика, парирував!

34-я хвилина. Санчес вдруге забив гол після свистка, цього разу м'яч влучив йому в руку перед ударом по воротах, жовта картка.

28-я хвилина. Мессі з захисниками на спині зміг-таки пробити з лівого кута воротарського, вийшов тичок, з яким кіпер впорався!

Є обґрунтовані сумніви (повтором), що гол був забитий не зовсім за правилами - офсайд був присутній.

22-я хвилина. ГОЛ! 2:0 Що творять ці хлопці! Рауль Гарсія прострілив з правого кута штрафного майданчика, а Лекіч при потуранні оборони з п'яти метрів вколотив м'яч у сітку!

16-я хвилина. Серхіо Роберто збивав Ніно з метою зриву контратаки - жовта картка.

12-я хвилина. "Барселона" по центру провела атаку, м'який навіс на голову Педро, але удар у нападника зовсім не вийшов.

10-я хвилина. Відмінний удар Мессі видав під перекладину, і голкіпер в стрибку перевів м'яч на кутовий!

9-а хвилина. М'яч побував у воротах "Осасуни" після удару Санчеса з правого кута штрафного майданчика, гол не зарахований через грубу помилку лайнсмена, поза грою не було!

5-а хвилина. ГОЛ 1:0 Рауль Гарсія п'ятою у дотик вивів Лекіча на удар з 15-ти метрів, і Вальдес не виручив!

3-я хвилина. Вальдес випередив форварда, підстрахувавши захисників, які проґавили потенційний вихід сам на сам з голкіпером.