16 лютого 2012, 21:58
0
11
У холодній Австрії буде жарко

Сьогодні, 16 лютого, відбувся перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи, в якому австрійський Зальцбург вдома отримав чотири голи від харківського Металіста.

Харків'яни не стали довго тягнути. Уже перша ж атака підопічних Маркевича закінчилася голом. Тайсон відправив суперників у нокдаун. Дуглас не витримав пресингу суперників і віддав пас назад, а Вальке цього не чекав і не зумів підстрахувати партнера. Тайсон, в підсумку, виявився першим біля м'яча і відправив його в ціль.

Забитий м'яч якось вибив з колії австрійський клуб. Металіст атакував осмислено. Гравці харківського клубу чудово контролювали м'яч, своєчасно відкриваючись один під одного. Однак небезпечних моментів довго не виникало. Лише після закінчення півгодини гри Крістальдо міг подвоїти рахунок. Нападник отримав м'яч в штрафній, підробив його під удар і вистрілив в ближній кут. Але Вальке встиг зреагувати і відбив на кутовий.

Однак Вальке лише відстрочив свою долю. Крістальдо незабаром все ж свого домігся. Харків'яни розіграли класну комбінацію. Фініньо отримав пас на хід, витримав паузу і виклав м'яч точно на Крістальдо, який не промахнувся. Незабаром Крістальдо завершив ще одну гольову атаку. На цей раз в ролі асистента виступив Тайсона. Загалом-то, на цьому можна було згортати лавочку. Зальцбург грав жахливо, і просто було незрозуміло, за рахунок чого австрійці можуть забити хоч один м'яч.

Другий тайм Металіст знову почав з атак. Саме харків'яни продовжували володіти ініціативою. Зальцбург створив перший небезпечний момент через годину після початку гри. Ціоммер підібрав відскок і пальнув по воротах, але м'яч пройшов трохи повз ворота. Однак це був одиничний момент. Взагалі матч повільно, але вірно йшов до того, щоб закінчитися з результатом першого тайму. Проте вже в компенсований час вийшов на заміну Девіч і показав, що у Металіста вміють забивати не тільки південноамериканці. Новачок команди Марлос видав відмінну передачу на партнера, який скористався черговою помилкою оборони господарів.

Таким чином, Металіст можна привітати з виходом в 1/8 фіналу ліги Європи

Зальцбург (Австрія) - Металіст (Україна) - 0:4

Гол: Тайсон (1 ВІДЕО); Крістальдо (37, 41); Девіч (90)

Попередження: Майєрхофер (36), Хінтереггер (70); Хірлендер (83), Ціоммер (84); Ліндгрен (86) - Шав'єр (21), Фініньо (27), Крістальдо (28)

Вальс-Зіценгайм. Ред Булл Арена. Початок матчу: 20.00

Арбітр: Маріо Страхоня (Хорватія)

Зальцбург: Вальке, Хірлендер, Дуглас (Майєрхофер, 26), Хінтереггер, Швенто, Мендес, Ціоммер, Сараті (Ліндгрен, 64), Яншер, Леонардо, Соріано

Металіст: Горяїнов, Вільягра, Торсільєрі, Папа Гуйє, Фініньо, Едмар, Клейтон Шав'єр (Торрес, 87), Бланко, Соса, Тайсон (Девіч, 76), Крістальдо (Марлос, 66)

90 +1 хвилина. ГОООООООЛ 0:4 Ось це ТАК! Девіч отримав м'яч у вільній зоні, підробив його і точно пробив повз кіпера прямо в девяточку! БРАВО!

41-ша хвилина. ГООООООЛ 0:3 Крістальдо робить дубль! Тайсон отримав м'яч у чужому штрафному, підняв очі і точно віддав на аргентинця, що набігав - а той точно пробиває повз воротаря!

37-ма хвилина. ГОООООЛ 0:2 Красива атака! Розкрили фланг як консервну банку, Фініньо прорвався до кута воротарського і прострілив - Крістальдо в боротьбі вражає ворота!

Краще не придумаєш. Металіст забиває на 20-й секунді

1-ша хвилина. Огого! Ось це СТАРТ! Відкриває Металіст рахунок вже на 1-й хвилині. Дуглас не зміг дотягнутися до пасу партнера, Тайсон вибіг на м'яч, обіграв кіпера, підробив сферу і точно пробив повз все того ж бідолашного захисника в кут воріт!

1-ша хвилина. Стартував у нас матч. Розвели з центру поля українці.