Фергюсон: Результат гри мені сподобався набагато більше, ніж її зміст

17 лютого 2012, 08:58
0
20
Фергюсон не задоволений першим таймом гри у Амстердамі

Головний тренер Манчестер Юнайтед Алекс Фергюсон після перемоги над Аяксом у гостьовому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи зазначив, що в першому таймі гра його команди була далека від ідеалу.

"Результат гри мені сподобався набагато більше, ніж її зміст,- наводить слова Фергюсона Sky Sports. - Перший тайм мене взагалі розчарував.

ВІДЕО. Ліга Європи: МЮ обіграв Аякс

Нам важко було намацати ритм гри, оскільки Аякс застосовував хороший пресинг, контроль м'яча і грав у відмінний футбол. Але після перерви ми прокинулися і мали кілька хороших можливостей, щоб забити. Вважаю, що ми заслужили перемогу, і гріх буде скаржитися на гру, коли ви перемагаєте з рахунком 2:0 на виїзді".

Нагадаємо, у четвер, 16 лютого, манкуніанці на виїзді переграли Аякс.

За матеріалами:  Телеканал Спорт