Серія А: Мілан виходить в лідери, Рома обходить Інтер

0
9
Мілан грає з Чезеною

Сьогодні, 19 лютого, відбудуться матчі 24-го туру італійської Серії А.

Турнірне становище: 1. Мілан - 50, 2. Ювентус - 49, 3. Лаціо - 42, 4. Удінезе - 41, 5. Рома - 38, 6. Наполі - 37, 7. Інтер - 36

Чезена - Мілан - 1:3

Гол: Пуділ (65) - Мунтарі (29), Емануельсон (31), Робіньо (55)

Чезена: Антоніолі, Беналуан, Россі, Г. Родрігес, Комотто, Пуділ, Пароль, Сантана (Хорхе Мартінес, 82), Колуччі (Гуана, 71), Муту, Яквінта

Мілан: Абб'яті, Абате, Бонера, Сілва, Емануелсон, Месба, Мунтарі, Ночеріно, Амброзіні (ван Боммель, 51), Робіньо (Ель Шаараві, 77), Лопес (Індзагі, 90)

29-я хвилина. ГОЛ 0:1 Антоніолі не впорався з найпотужнішим ударом Сілви, відпустив він м'яч від себе, а на добиванні вже був Мунтарі, який переправив м'яч у сітку воріт.

31-я хвилина. ГОЛ 0:2 Емануельсон отримав м'яч від Робіньо в метрах 35-ти від воріт, пройшов голландець трохи вперед і пробив в ближній кут, м'яч рикошетом від штанги опинився у воротах.

55-я хвилина. ГОЛ 0:3 Абате виконав передачу на лінію карного майданчика, там м'яч підхопив Робіньо, увійшов до штрафного майданчика і пробив в дальній кут, Антоніолі не врятував команду.

65-я хвилина. ГОЛ 1:03 Відбувся навіс в штрафну площу, захисники його винесли, але підхопив гру Пуділ і з лівого краю штрафного майданчика вдарив у дальній кут воріт, м'яч проскочив під рукою Абб'яті.

Рома - Парма - 1:0

Гол: Боріні (26)

Рома: Стекеленбург, Род. Таддеї, Розі, Жуан, Хайнце, Гаго, Де Россі, Пьяніч (Маркін, 80), Боріні (Боян, 89), Тотті, Освальдо (Ламела, 70)

Парма: Міранте, Феррарі, А. Лукареллі, Жонатан (Біабіані, 79), Дзаккардо, Маріга, Морроне (Вальдес, 70), Мусаччі, Джовінко, Гоббі, Палладіно (Окака Чука, 45)

26-я хвилина. ГОЛ 1:00 Чудова комбінація! Фернандо Гаго на швидкості отримав м'яч метрах в 40 від воріт і видав проникний пас у штрафну на правий край на Боріні, той з правого потужно пробив у дальній нижній кут, Антоніо Міранте, скажімо так, не виручив.

Дженоа - Кьєво - 0:1

Гол: Теро (30)

Дженоа: Фрей, Велозу (Зе Едуардо, 64), Гранквіст, Каладзе, М. Россі, Констант, Бьондіні, Куцький (Беллускі, 76), Янкович, Скуллі (Хоркера, 74), Паласіо

К'єво: Соррентіно, Сардо, Ачербі, Андреоллі, Драма, крусади (Н. Фрей, 76), Бредлі, Рігоні, Лусіано (Вацек, 75), Теро (Палоскі, 81), Пелліссьє

Новара - Аталанта - 0:0

Вилучення: Пеше (90)

Новара: Уйкані, Чентуріоні, Сілва (Кубронн, 68), Лізуццо, Гарсія, Пеше, Рігоні, Джеміті, Анд. Караччиоло (Рубіно, 75), Жеда (Маццарані, 56), Маскара

Аталанта: Консільо, Пелуза, Луккіні, Г. Стендардо, Белліні, Моралес (Бонавентура, 80), Скелотто, Чигаріні (Каццола, 90), Брігі, Марілунго (Карроцца, 73), Денис

Лечче - Сієна - 4:1

Гол: Мюріель (32), Ді Мікеле (68-пенальті), Куадрадо (82), Брів (90) - Дель Гроссо (25)

Вилучення: Блазі (90)

Лечче: Бенассі, Куадрадо, Брів, Карроцціері, Оддо, Еспозіто (ді Маттео, 13), Джакомацці, обід (Бертолаччі, 59), Блазі, Мюріель (Дельвеккіо, 90), Ді Мікеле

Сієна: Пеголо, Россеттіні, Анжело, терція, Контіні (Джорджі, 70), Реджіналд (Дестро, 58), Парравічіні (Гацці, 52), Дель Гроссо, Вергассола, Бріенца, Калай