Шейхи на марші: Манчестер Сіті розтоптує Порту

22 лютого 2012, 21:42
0
12
Ман Сіті розгромив Порту

Сьогодні, 22 лютого, відбувся матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи, в якому Манчестер Сіті був на голову вищим за Порту.

Манчестер Сіті (Англія) - Порту (Португалія) - 4:0

Гол: Агуеро (1); Джеко (76); Сільва (84); Пісарро (86)

Вилучення: Роланду (77)

Манчестер Сіті: Джо Харт, Річардс, Компані, Лескотт, Кліши, Яя Туре, Беррі (Мілнер, 58), Сільва, Н. де Йонг, Насрі (Джеко, 69), Агуеро (Пісарро, 80)

Порту: Елтон, Роланду, Майкон, Отаменді (Сепунару, 63), Алекс Сандро, Моутіньйо, Лучо, Режес, Х. Родрігес (Дефур, 80), Варела (К. Родрігес, 63), Халк

1-а хвилина. ГОЛ 1:0 Ось це початок. Провалилася оборона "Порту", Агуеро вийшов сам на сам з голкіпером і пробив повз Елтона! Ось це так!

76-я хвилина. ГОЛ 2:0 Контратака "Манчестер Сіті" минула, Агуеро змістився в центр і віддав тонку передачу на Джеко, який вийшов сам на сам з голкіпером і в дотик відправив м'яч у ворота!

77-я хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Футболісти "Порту" були впевнені, що Джеко був у офсайді і почали доводити це арбітрові. У підсумку другу жовту картку отримав Роланду

84-я хвилина. ГОЛ 3:0 Чудово розіграли м'яч у чужому штрафному майданчику гравці "Манчестер Сіті", Сільву вивели на порожні ворота і футболіст не схибив. Загальний рахунок протистояння стає 5:1.

86-я хвилина. ГОЛ 4:0 Захисники "Порту" не розібралися у штрафному майданчику, м'яч відскочив до Піссаро, який з близької відстані пробив повз Елтона. Це розгром!