Рібері відмовився потиснути руку тренеру Баварії після заміни в матчі з Базелем

23 лютого 2012, 13:08
0
17

Півзахисник мюнхенської Баварії та збірної Франції Франк Рібері відмовився потиснути руку головному тренеру німецької команди Юппу Хайкенсу після того, як він був замінений у середині другого тайму першого матчу 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів з Базелем.

У цьому поєдинку, нагадаємо, швейцарці на своєму полі святкували несподівану перемогу з рахунком 1:0.

Рібері був замінений на 76-й хвилині на Томаса Мюллера, коли рахунок ще був нічийний. Француз, йдучи з поля, демонстративно відмовився від рукостискання з Хайкенсом.

Цей епізод потрапив в об'єктиви телекамер. На післяматчевій прес-конференції наставник Баварії зізнався, що його абсолютно не хвилює те, що сталося.

"Я не надаю цьому значення. Очевидно ж, що коли гравця замінюють в такій грі, він не задоволений. Але я повинен був піти на такий ризик. Думаю, що Франк виглядав втомленим, тому я повинен був його замінити, - зазначив він. - Коли у тебе на лавці такі гравці, як Мюллер і [Івіца] Оліч, цілком розумно думати про заміну".

ТЕГИ: Лига ЧемпионовБазельФранк РибериБавария (Мюнхен)Юпп Хайнкес