Тренер Ізраїлю: У першому таймі ми надто часто помилялися

1 березня 2012, 08:38
0
8

Головний тренер збірної Ізраїлю Елі Гутман прокоментував товариський матч своєї команди проти збірної України, який відбувся вчора в Петах-Тикві.

"У першому таймі ми надто часто помилялися, коли пресингували і по суті самі дозволяли суперникові створювати моменти біля наших воріт. Такі наші помилки і привели до двох м'ячів від збірної України.

ВІДЕО: З почином. Україна вперше в своїй історії перемагає Ізраїль

Але у другому таймі гра нашої команди змінилася і ми у справі перегравали суперника. Шкода, що гандикап українців в два м'ячі і пропущений третій гол не дозволили нам досягти позитивного результату", - сказав Гутман на прес-конференції після закінчення поєдинку з українцями.

Раніше гру з Ізраїлем прокоментував наставник української збірної Олег Блохін.

Нагадаємо, в середу, 29 лютого, збірна України в товариському поєдинку переграла Ізраїль - 3:2.

За матеріалами: Динамо Киев от Шурика