FIFA почала розслідування підозрілого матчу, в якому Бахрейн обіграв Індонезію з рахунком 10:0

1 березня 2012, 20:38
0
8

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (FIFA) проведе розслідування матчу відбіркового турніру Чемпіонату світу-2014 в Азіатській зоні, в якому збірна Бахрейну перемогла команду Індонезії з рахунком 10:0.

Про це у четвер, 1 березня, повідомив офіційний сайт організації.

Матч, який відбувся 29 лютого, викликав підозріння у футбольних чиновників, оскільки Бахрейну потрібна була перемога з різницею у дев’ять м’ячів, аби вийти у наступний раунд.

При цьому їм необхідно було сподіватися на поразку єдиного конкурента - Ірану в поєдинку з Катаром.

Бахрейн у матчі з Індонезією вийшов вперед вже на третій хвилині зустрічі, реалізувавши пенальті. У цьому ж епізоді був видалений воротар, який порушив правила у свій штрафний.

До кінця першого тайму Бахрейн пробивав ще два одинадцятиметрових і закінчив першу половину зустрічі з рахунком 4:0. У другому таймі команда провела ще шість м’ячів.

Варто зазначити, що зусилля Бахрейну були зайвими. Іран свій матч з Катаром звів внічию 2:2, забивши за сім хвилин до кінця зустрічі.

"Рішення [провести розслідування] прийняте зважаючи на незвичайний результат, з урахуванням сил команд і статистики попередніх зустрічей", - сказано в заяві FIFA.

Якщо договірний характер матчу Бахрейну і Індонезії буде доведений, то обом командам загрожує серйозне покарання аж до дискваліфікації на декілька років.

ТЕГИ: скандалFIFAдоговорные матчисборная Бахрейнасборная Индонезии