Українська Прем'єр-ліга: Зоря громить Карпати і залишає зону вильоту

3 березня 2012, 15:21
0
28

У суботу, 3 березня, матчем між луганською Зорею та львівськими Карпатами стартувала весняна частина Української Прем'єр-ліги.

Українська Прем'єр-ліга. 21-й тур

Зоря - Карпати - 5:1

Голи: Каменюка (25, 54, 65); Родич (61); Галюза (80) - Гладкий (88)

Попередження: Білий (22); Вернидуб (34) - Гірський (43); Даушвілі (44); Балажіц (56); Ощипко (66); Гладкий (67)

Луганськ. Стадіон Авангард. Початок матчу: 13:30. Арбітр: Євген Арановський

Зоря: Козаченко - Ярмаш, Шуніч, Вернидуб, Гнатович, Каменюка, М.Білий (Худзік, 90), Галюза (Цакіч, 85), Ференчак, Родич (Силюк, 85), Ідахор

Тренер: Юрій Вернидуб

Карпати: Богатінов - Гірський, Мілошевіч, Балажіц, Ощипко, Ткачук, Даушвілі (Мартинюк, 62), Голодюк (Касьян, 26), Ерік (Озарків, 82), Лукас, Гладкий

Тренер: Володимир Шаран

Матч завершено. Зоря здобуває ефектну перемогу, яка дозволила луганчанам покинути зону вильоту, принаймні, поки свій матч не зіграє Олександрія, якій обов'язково потрібно буде перемагати Волинь.

88-а хвилина. Гооол! Карпати забивають гол престижу! Гладкий відзначає свій дебют! Лукас подавав кутовий, а форвард з лінії воротарської пробив під поперечину!

85-а хвилина. Силюк вийшов замість Родича. Цакіч змінює Галюзу.

82-а хвилина. Озарків змінив Еріка.

80-а хвилина. ГООООЛ! 5:0! Контратака Зорі: Гнатович з правого флангу віддавав пас в центр, але Каменюка і Ідахор м'яч пропустили, а ось Галюза з 12-ти метрів пробив у дальній нижній кут!

78-а хвилина. Супермомент! Ерік з кута штрафного бив у дальню дев'ятку, але КОЗАЧЕНКО парирував!

75-а хвилина. Богатінов рятує Карпати від репутації Ямайки - македонець парирував класний удар головою від Шуніча під час подачі кутового!

72-а хвилина. Каменюка намагався пробити у падінні головою після подачі від Ідахора, але не влучив по м'ячу.

70-а хвилина. Мартинюк непогано приклався по м'ячу з-за штрафної - поруч зі штангою!

69-а хвилина. Зоря відчула впевненість у своїх силах і добиває деморалізовані Карпати.

66-а хвилина. Ощипко не за правилами зупинив прорив кого б ви думали - правильно, Каменюки! Микита сьогодні однозначно кращий на полі.

65-а хвилина. ГООООЛ! Ну Каменюка дає! Богатінов віддав пас на Балажіца, той намагався вибити м'яч, але капітан Зорі встиг підставити ногу, від якої м'яч закотився у ворота!

62-а хвилина. Друга заміна у складі Карпат: замість Даушвілі вийшов Мартинюк.

61-а хвилина. ГООООЛ! Розгром! Родич отримав пас у штрафному Карпат, прослизнув між двома захисниками і катнув м'яч під Богатінова!

60-а хвилина. Родич небезпечно прострілив з лівого флангу, але Ідахор не встиг!

58-а хвилина. Козаченко парирував удар головою від Гладкого, офсайд був у форварда Карпат.

56-а хвилина. Балажіц заробив гірчичник за грубий фол проти Ференчака.

54-а хвилина. ГООООЛ! Класний м'яч забиває Каменюка. При цьому все для нього зробив Галюза, який виконав шикарний закид у штрафний - Микита увірвався у вільну зону і пробив повз Богатінова!

52-а хвилина. Нагадаємо, що Карпати за підсумками 20-ти турів займають 13-е місце, маючи в своєму активі 16 очок. Зоря набрала 12 очок і знаходиться в зоні вильоту. Якщо луганчани зможуть сьогодні перемогти, то покинуть небезпечну зону.

50-а хвилина. Карпати розіграли штрафний і Ерік бив з 14-ти метрів - поруч зі штангою!

48-а хвилина. Ощипко гостро подав з флангу, але Лукас не зумів влучити по м'ячу!

Другий тайм розпочався!

Перерва.

45-а хвилина. КОЗАЧЕНКО парирував удар Еріка під поперечину!

44-а хвилина. Знову обрізалися Карпати і вже Даушвілі довелося заробляти попередження, щоб не отримати небезпечну контратаку у відповідь.

43-а хвилина. Родич картинно впав біля кутового прапорця і арбітр зробив висновок, що в цьому винуватий Гірський, за що пред'явив захисникові Карпат жовту картку.

40-а хвилина. Зоря упускає шанс збільшити перевагу! Лукас втратив м'яч у центрі поля, луганчани кинулися в контратаку, Богатінов вийшов з воріт і спробував у підкаті вибити м'яч, але у нього це не вийшло, і Ференчак пробивав по порожніх воротах з кута штрафного - потрапив у сітку із зовнішнього боку!

37-а хвилина. Розіграли штрафний львів'яни, Ткачук у підсумку пробивав, але влучив у когось із футболістів.

36-а хвилина. Гладкий заробив черговий штрафний. До воріт 23-24 метра!

34-а хвилина. Вернидуб грубо скосив Гірського - жовта картка футболістові Зорі.

33-а хвилина. МОМЕНТ! Гладкий виграв позицію перед штрафним і скинув м'яч під удар Еріку, бразилець пробивав з 23-х метрів, але снаряд пролетів з лічених сантиметрах від дев'ятки!

31-а хвилина. Богатінов перехопив подачу з флангу.

30-а хвилина. Не вдається Карпатам загострити гру на половині поля Зорі. Ерік, який повинен бути конструктором львівських атак, розчинився, абсолютно непомітні Лукас і Даушвілі. До Гладкого м'яч доходять украй рідко.

26-а хвилина. Перша заміна в матчі: Голодюк поступився місцем на полі Касьяну.

25-а хвилина. ГООООЛ! Варто було покритикувати футболістів, як тут же стався гол! Ідахор виграв верхову боротьбу у штрафному Карпат і скинув м'яч на ближню штангу, а капітан Зорі Микита Каменюка вискочив з-за спини Ощипко і пробив точно в ціль!

22-а хвилина. Максим Білий (захисник) вдарив по ногах Гладкого, за що отримав жовту картку. Ну а Ерік запоров перспективний штрафний, пробивши в небеса.

20-а хвилина. Поки багато помиляються футболісти. Здавалося б, після двох місяців постійних тренувань команди повинні продемонструвати все своє вміння, але або тренувалися не дуже, або вміння переоцінене, чи все-таки весняний футбол - це не міф, а реальність.

15-а хвилина. Поступово вималювалася перевагу господарів поля. Луганчани вже подали чотири кутових, але жоден з них поки не становив небезпеки.

14-а хвилина. Зазначимо, що поле луганського стадіону Авангард у відмінному стані, в порівнянні з минулим роком. Тоді Зоря брала Волинь і команди грали не футбол, а водне поло.

12-а хвилина. Шуніч пробив головою після подачі кутового - вище воріт.

8-а хвилина. Що стосується Карпат, то львівський клуб також обзавівся новим головним тренером - ним став Влад Шаран, який очолював Олександрію. Також цікаво буде подивитися на Олександра Гладкого, який спробує реанімувати свою кар'єру після невдалого періоду в Дніпрі. Ну і звичайно не можна не відзначити відсутність Федецького через суперечку між ним, Карпатами та Шахтарем.

7-а хвилина. Два корнера подали і львів'яни, але арбітр фіксує фол в атаці.

5-а хвилина. Зоря двічі подавала кутовий, але до удару по воротах справа не дійшла.

3-а хвилина. Команди істотно оновили склади на весняну частину сезону. У луганчан кар'єру завершив капітан і лідер Ігор Шуховцев, його місце зайняв Козаченко. Центр захисту повинен цементувати колишній футболіст запорізького Металурга Віталій Вернидуб, який є сином нового головного тренера Юрія Вернидуба. Також відзначимо кримський десант - Галюзу і згадуваного Ідахора. з Гнатовичем, Шунічем і Родичем ще тільки належить познайомитися.

1-а хвилина. Богатінов проспав вихід з воріт і ледь не подарував м'яч Ідахору, але все ж іменитому новачкові Зорі не вдалося заволодіти м'ячем - Балажіц розрядив ситуацію.

Арбітр дав стартовий свисток. Український чемпіонат офіційно відновився!