Перший ігровий день весняної частини Української Прем'єр-ліги завершив поєдинок між Металістом і Оболонню.

Попередження: Обрадович (21); Бланко (39) - Турчанов (65); Махновський (90)

Початок матчу: 19:30. Арбітр: Ярослав Козик

Металіст: Горяїнов - Торсігльері, Березовчук, Фініньо (Пшеничних, 82), Обрадович, Валяєв, Бланко (Соса, 63), Марлос (Крістальдо, 46), Хав'єр, Тайсон, Девіч

Тренер: Мирон Маркевич

Оболонь: Махновський - Корнєв, Пластун, Гурський, Конюшенко, Сибіряков, Турчанов, Лупашко, Б. Баранець (Захаревич, 46), Панас, Мандзюк (Мандзюк, 44)

Тренер: Сергій Конюшенко

Ох і попила Оболонь кровиночки у Металіста. До речі, в першому колі в Києві команди зіграли внічию 3:3. Але після сьогоднішнього результату харків'яни впритул підбираються до Шахтарю та Динамо. Гірники завтра зіграють з Дніпром, а команда Сьоміна битиметься в київському дербі з Арсеналом.

Все, матч завершений.

90 +5- а хвилина. ГООООООЛ! ПШЕНИЧНИХ вириває перемогу! Тайсон подав штрафний, захисники відбили м'яч прямо на Пшеничних, який з 20-ти метрів невідпорно пробив у нижній кут!

90 +4- а хвилина. Девіч заробив штрафний. Ярославський нервує.

90 +2- а хвилина. Махновське парирує удар Крістальдо практично в упор! Браво воротар!

90 +1- а хвилина. Махновський заробив гірчичник за затягування часу.

Чотири хвилини є у Металіста, щоб вирвати перемогу.

90-я хвилина. Обрадович подавав на дальню штангу - Пшеничних бив у падінні головою, але не влучив по воротах! Ми все ближче до сенсації!

88-я хвилина. Соса ефектно пройшов захисника на лицьовій лінії, після чого віддав пас в центр, але у Девіча не вийшов удар!

85-я хвилина. Тайсон бив з-за штрафної - потрапив у захисника!

83-я хвилина. Махновське врятував Оболонь, вигравши дуель у Тайсона. Девіч виводив партнера на побачення з голкіпером.

82-я хвилина. Остання заміна у складі Металіст: замість Валяєва вийшов Пшеничних.

78-я хвилина. Хав'єр бив штрафний метрів з 25-ти - потрапив у стінку!

75-я хвилина. Замість Панаса вийшов Слюсар, який віддав не один рік своєї кар'єри Металісту.

73-я хвилина. Оболонь організувала гостру контратаку, змусивши понервувати Маркевича і Ярославського. До фінального свистка залишається 17 хвилин, і чим далі, тим одноманітною стають атаки Металіста.

72-я хвилина. Махновський впевнено зіграв на виході під час подачі від Соси.

71-я хвилина. Конюшенко пробив штрафний метрів з 35-ти, м'яч від Березовчука відлетів до Лупашко, який сходу бив вже з 20-ти метрів - поруч зі штангою!

66-я хвилина. Хав'єр подав штрафний - Торсігльері абсолютно один був перед воротами, захисник пробивав у падінні головою, але не влучив по воротах!

63-а хвилина. Соса замінив Бланко.

62-я хвилина. Два кутових подавали харків'яни, в обох випадках м'яч метався по штрафній, але завдати завершального удару ніхто так і не зумів!

57-я хвилина. Пластун бив головою після подачі кутового - над поперечиною! Металіст починає поспішати, харків'яни явно не планують втрачати очки в матчі з аутсайдером.

56-я хвилина. Сибіряков бив з кута штрафного - Горяінов насилу відбиває м'яч!

52-я хвилина. Махновський парирує щільний удар з-за штрафної від Крістальдо!

51-я хвилина. Дуже спірний момент: Тайсон закинув м'яч на Валяєва, Махновський кинувся на перехоплення і впав в ноги півзахисника Металіста - арбітр пенальті не ставить.

50-я хвилина. Як не дивно, але поки в атаці більше діють Пивовари, за що їм честь і хвала.

Другий тайм починається з заміни: Крістальдо вийшов замість Марлоса.

Перерва.

45 +3- а хвилина. Ще одне падіння у штрафному Оболоні - цього разу Тайсон вимагав пенальті, але арбітр матчу мовчить.

45 +1- а хвилина. Фініньо впав у штрафному Оболоні після контакту з ногою Сибірякова, але арбітр не наважився поставити пенальті!

44-я хвилина. Перша заміна в матчі: замість Мандзюка вийшов Яковенко. Форвард явно не задоволений таким рішенням тренерського штабу.

39-я хвилина. Бланко і Мандзюк пішли в стик в центрі поля. Арбітр нагородив карткою одного Себастьяна.

37-я хвилина. Горяїнов парирував удар Конюшенко зі штрафного з гострого кута, Тайсон рвонув у контратаку, і віддав у центр на Марлоса, але Пластун встиг підправити політ м'яча, через що бразильцеві не вдалося пробити по воротах!

35-я хвилина. Горяїнов вчасно вийшов їх воріт і вибив м'яч з-під ніг Сибірякова. Класно поки виглядає Оболонь, яка на рівних грає з учасників 1/8 фіналу Ліги Європи.

30-я хвилина. Торсігльері нишком ударив Мандзюка, але арбітр не бачив епізод, і аргентинець опинився безкарним.

28-я хвилина. Бланко і Тайсон розігнали атаку Металіста, але Фініньо не встиг до м'яча біля кутового прапорця.

25-я хвилина. Новачок Металіста Марлос постійно намагається взяти гру на себе, але пивовари грають проти нього гранично зібрано і жорстко, що не дуже подобається бразильцеві.

24-я хвилина. Клейтон подавав штрафний, Девіч м'яч прийняв, але захисники Оболоні відтіснили форварда до лицьової, де він вже не представляв небезпеки.

21-я хвилина. Обрадович за грубий підкат проти Бориса Баранця отримав жовту картку.

19-я хвилина. Махновський кулаками вибив м'яч після подачі Обрадовича з правого флангу.

14-я хвилина. ХАВ'ЄР бив штрафний з 25-ти метрів - бразилець перекинув стінку, але Махновський парирував!

11-я хвилина. На високих швидкостях діють обидві команди, через що гра виглядає на одному диханні, навіть незважаючи на те, що моментів для взяття воріт поки не так вже й багато.

7-я хвилина. Небезпечно! Торсігльері після подачі кутового бив головою, але стояв на штанзі футболіст Оболоні відбив м'яч!

6-а хвилина. Оболонь невдало подала кутовий, Марлос пройшов з м'ячем півполя, після чого віддав пас на Тайсона, бразилець почав зміщуватися з флангу в центр, після чого, чи то бив, чи то пас віддавав, у результаті м'яч пішов за лицьову від захисника.

4-я хвилина. Металіст, звичайно ж, тримає м'яч і намагається на швидкості розхитати оборону Оболоні. Пивовари, схоже, були готові до такого розвитку подій і поки впевнено відбиваються.