4 березня 2012, 14:53
0
8
Ворскла приймає Кривбас

Сьогодні, 4 березня, відбувся матч 21-го туру української Прем'єр-ліги, в якому полтавська Ворскла перемогла криворізький Кривбас.

Гол:
Ребенок (51), Янузі (82-пенальті) - Самодін (90)

Попередження: Даллку (43) - Канкава (20), Бартулович (26), Самодін (40), Федорчук (53), Льопа (85)

Полтава. Ворскла ім. А. Бутовського. Початок матчу: 13.00

Арбітр: Юрій Можаровський (Львів)

Ворскла: Казаков, Даллку, Курилов, Чеснаков, Селін, Краснопьоров, Маркоскі, Кривошеєнко (Будник, 76), Ребенок (Чічіков, 90), Безус, Янузі

Кривбас: Бойко, Лобжанідзе, Лисицький, Канкава, Федорчук, Костишин (Еслінек, 60), Валєєв (Льопа, 56), Матіч, Бартуловіч, Самодін, Лисенко (Антонов, 69)

Антонов намагався забити в падінні через себе, але неточно. І дає арбітр свисток - Ворскла вдало повертається після перерви, а Кривбас перериває своє сходження до вершин. Може бути, поки перериває?

90 +2 хвилина. Янузі потрапив у положення поза грою.

90-а хвилина. ГОЛ 2:01 Бартулович виконав навіс з лівого флангу в центр штрафного майданчика, виникла метушня і Самодін проштовхнув м'яч у сітку.

84-а хвилина. МОМЕНТ! Будник замикав простріл з лівого флангу, пробив він у ближній кут воріт, м'яч пройшов поруч зі штангою воріт.

82-а хвилина. ГОЛ! 2:00 Янузі дуже холоднокровно розвів м'яч і воротаря по різних кутах. Пробив він у правий від себе кут.

81-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Федорчук неакуратно зіграв у своєму штрафному майданчику проти Безуса, стовідсотковий пенальті

74-а хвилина. Безус отримав м'яч у чужій штрафній площі, довго думав, що робити далі, вирішив він виконати м'який навіс в центр, захисники дуже легко м'яч вибили.

68-а хвилина. Казаков невпевнено грає на виході, на цей раз все обійшлося, не зміг Лисенко скористатися помилкою.

61-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Невдало зіграв Казаков на виході махнув він рукою повз м'яч, той потрапив у Ребенка, від якого м'яч майже влучив у ворота.

58-а хвилина. Після подачі з правого флангу Бартулович виграв верхову боротьбу і пробив по воротах, м'яч приземлився поруч з дальньою штангою.

51-а хвилина. ГОООООЛ 1:00 Безус на фланзі здорово розібрався з двома захисниками і викотив м'яч на Кривошеєнко, той у свою чергу послав м'яч у штрафний майданчик, там Лобжанідзе невдало м'яч виніс точно на ногу Ребенку, після удару якого м'яч опинився в сітці.

Перерва.

45-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Самодін на лінії штрафного майданчика обіграв двох захисників і увійшов в штрафну площу, от тільки передача на Лисенка не пройшла. Добре зіграв Чеснаков.

40-а хвилина. Самодін отримав жовту картку, грубо він зіграв проти Селіна.

33-а хвилина. МОМЕНТ! Ребенок втік у контратаку, увійшов він в чужу штрафну площу і пробив у дальній кут, неточним вийшов цей удар.

30-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Костишин виконав навіс в штрафну площу, Самодін виграв боротьбу і пробив по воротах, ось тільки арбітр зафіксував положення поза грою.

29-а хвилина. Валеєв пробив по воротах з лівого краю штрафного майданчика, м'яч йшов у ближню дев'ятку, але Казаков зіграв здорово, врятував він свою команду.

26-а хвилина. Бартулович отримав жовту картку, потрапив він по нозі Даллку

22-а хвилина. Ребенок прострілював вздовж воріт з лівого флангу, в підкаті стилився Лисицький, який зберіг м'яч для своєї команди.

20-а хвилина. Джаба Канкава отримав жовту картку за фол проти Янузі, як тільки не намагався він зупинити нападника господарів поля.

15-а хвилина. Ребенок на лівому фланзі втік від трьох суперників, увійшов він у штрафну площу, але занадто далеко відпустив від себе м'яч, Федорчук снаряд вибив.

11-а хвилина. Небезпечно! Безус на правому краю штрафного майданчика легко розібрався з суперником і з лівої ноги пробив по воротах, м'яч пройшов вище цілі.

9-а хвилина. Непоганий момент міг виникнути, Бартулович виконав хороший навіс в штрафну площу, відразу троє футболістів в червоних футболках вискакували на м'яч, але ніхто до нього не добрався.

5-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Далку виконав навіс у штрафний майданчик, захисники вибили, але точно на ногу Ребенку, пробив він точно в дальній кут, лише стояв там Канкава вибив м'яч з лінії воріт.

1-а хвилина. Перший тайм стартував! З центру поля м'яч розвели футболісти Ворскли.

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаВорскла (Полтава)Кривбасс (Кривой Рог)