АПЛ: Манчестер Юнайтед спокійно перемагає Тоттенхем

4 березня 2012, 20:03
0
6
МЮ ставить Тоттенхем на коліна

Сьогодні, 4 березня, в матчі 27-го туру англійської Прем'єр-ліги Тоттенхем на своєму полі нічого не зміг вдіяти з Манчестер Юнайтед.

Тоттенхем - Манчестер Юнайтед - 1:3

Гол: Дефо (87) - Руні (45); Янг (60, 69)

Попередження: Сандро (43) - Джонс (28)

Лондон. Початок матчу: 18:10

Тоттенхем: Фрідель, Кабуль, Уокер, Кінг, Ассу-Екотто, Сандро Раньєрі (Кранчар, 80), Лівермор, Леннон (Роуз, 83), Модрич, Саа (Дефо, 80), Адебайор

МЮ: Де Хеа, Дж. Еванс, Ріо Фердинанд, Джонс, Евра, Скоулз (Гіггз, 63), Керрік, Ешлі Янг, Нані (Парк, 80), Уелбек, Руні

87-я хвилина. Гол 1:3 Дефо підхопив м'яч на чужій половині поля, пройшов трохи вперед і пробив у воротах, Де Хеа попався на протиході і пропустив необов'язковий м'яч.

69-я хвилина. ГОЛ 0:3 Янг отримав м'яч перед чужим штрафним майданчиком, ніхто його не зустрічав, змістився він трохи вправо і пробив, та так, що диву даєшся! З підкруткою він послав м'яч у дальній кут, Фрідель ніяк не міг врятувати команду.

60-я хвилина. ГОЛ 0:2 Красивий гол! Нані розібрався із суперником на правому фланзі, пройшов вздовж лицьової лінії і прострілив, на дальній штанзі м'яч підхопив Янг, і "ножицями" послав м'яч у дальній кут.

59-я хвилина. Перекладина! Ассу-Екотто зі своєї лівої ноги чудово обвів стінку і послав м'яч у ближню дев'ятку, м'яч влучив у поперечину і пішов за межі поля. Трохи б нижче і трапився, напевно, гол.

54-я хвилина. МОМЕНТ! Де Хеа найкращий! Лівермо пробив у ворота з-за меж штрафного майданчика, дуже щільний удар вийшов у півзахисника, м'яч ще по дорозі зачепив Адебайора, але все це не завадило Давиду відобразити постріл.

45-я хвилина. Гооол 0:1 Практично весь тайм гості відсиджувалися в обороні, а потім взяли і забили. Янг виконав класний навіс в штрафну площу, Руні випередив Уолкера і переправив м'яч в сітку.

37-я хвилина. Гостра контратака вийшла у "Тоттенхема"! Леннон на фланзі розібрався із суперником, увійшов у штрафну і викотив м'яч на Саа, удар якого на лінії воріт заблокував Адейбайор, потім він підіграв собі рукою і відправив м'яч у сітку. Порушення правил фіксує Аткінсон.

18-я хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Де Хеа невдало вибив м'яч, послав він його на Сандро, який в один дотик скинув снаряд на Адебайора, "десятка" Тоттенхема заплутав Еванса і пробив в дальній кут, Де Хеа перевів гру на кутовий.

Ньюкасл - Сандерленд - 1:1

Гол: Амеобі (90) - Бендтнер (24-пенальті)

Фулхем - Вулверхемптон - 5:0

Гол: Погребняк (36, 44, 61); Демпсі (56, 83)

ТЕГИ: Английская Премьер-лигаМанчестер ЮнайтедТоттенхэм (Лондон)