Арсен Венгер влаштував перепалку з арбітром після матчу з Міланом

7 березня 2012, 10:37
0
5
Арсен Венгер розкритикував арбітра матчу з Міланом

Наставник лондонського Арсеналу Арсен Венгер влаштував перепалку зі словенським арбітром Даміром Скоміною, який обслуговував матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів з Міланом.

Про це повідомляє британський таблоїд The ​​Sun з посиланням на свідків події.

Арсенал у вівторок, 6 березня, ледь не створив сенсацію, намагаючись відіграти чотири голи у Мілана. Після першого тайму Каноніри вели 3:0, але забити ще один м'яч не змогли. У результаті в чвертьфінал пройшла італійська команда.

Арсен Венгер, як пише The Sun, був дуже невдоволений діями арбітра Скоміни в другій половині зустрічі. Після матчу наставник Арсеналу дорогою в роздягальню нібито обізвав суддю "чортовою ганьбою" ("f *** ing disgrace").

Скоміна зафіксував у гравців лондонської команди 21 фол. При цьому у Мілана їх було всього вісім.

Венгер після поєдинку підтвердив, що дуже невдоволений роботою арбітра.

"Він призначив дуже багато штрафних ударів в центрі поля. Щоразу, коли вони [гравці Мілана] падали, він призначав штрафний. Вони це дуже швидко відчули і дуже добре використали", - сказав французький фахівець.

Нагадаємо, перший матч в Італії Арсенал програв з рахунком 0:4. У другому поєдинку Каноніри були дуже близькі до того, щоб відігратися. Варто зазначити, що в історії Ліги Чемпіонів цього не вдавалося жодній команді.