Казка триває: Кривдник Шахтаря продирається в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів

8 березня 2012, 00:27
0
25
У матчі була чоловіча боротьба

Сьогодні, 7 березня, відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, у якому кіпрський АПОЕЛ переміг французький Ліон.

Героями поєдинку стали відмінний захист кіпріотів, напад, який зумів швидко забити дуже необхідний гол, і воротар Хіотіс, який відбив два удари в серії післяматчевих пенальті.

АПОЕЛ (Кіпр) - Ліон (Франція) - 1:0 (перший матч - 0:1)

Гол: Мандука (9)

Післяматчеві пенальті: 0:1 Кальстрем, 1:1 Аілтон, 1:2 Лісандро Лопес, 2:2 Нуно Мораїш, 2:3 Гоміс, 3:3 Нектаріус, 3:3 Лаказетт (воротар), 4:3 Трічковскі, 4: 3 Бастос (воротар)

Попередження: Мандука (10), Аілтон (87), Боавентура (102) - Бастос (53), Коне (65), Гоналон (112)

Вилучення: Мандука (113)

Нікосія. ГСП Стадіон. Початок матчу: 21.45

Арбітр: Ундіано Мальєнко (Іспанія)

АПОЕЛ: Хіотіс, Пурсайтідес, Паулу Жорж, Олівейра, Боавентура, Нуну Мораїш, Соуза (Нектаріус, 95), Хараламбідес (Марсін, 77), Соларі (Трічковскі, 74), Мандука, Аїлтон

Ліон: Льоріс, Ревейєр, Б.Коне, Кріс, Сіссоко, Кальстрем, Гоналон, Бріан (Лаказетт, 100), Едерсон (Гоміс, 73), Бастос, Лісандро Лопес

Кінець матчу! АПОЕЛ проходить далі! Неймовірний результат.

Все! Арбітр відправляє команди готуватися до серії післяматчевих пенальті!

116-та хвилина. Гоналон з тридцяти метрів завдав сильного удару по воротах, але вийшло зовсім не в рамку воріт.

115-та хвилина. Марсін вирішив пробити з 25-ти метрів, але вийшло вище наміченої мети.

113-та хвилина. ВИДАЛЕННЯ!. Автор єдиного голу вирушає на відпочинок завчасно. Густаво отримав другу картку за зрив атаки - це червона.

109-та хвилина. Бастос підіграв собі рукою. Арбітр все сьогодні бачить. Молодець, що тут ще скажеш. А на відеоповторі чітко видно, що рука була.

104-та хвилина. КОНІ! З 7-ми метрів головою завдав удару цей футболіст після навісу з кутового, але голкіпер намертво взяв м'яч. Браво. Це супершанс у "Ліона".

102-га хвилина. Боавентура Вільям отримав "гірчичник" за зрив атаки. А зіграв він грубо проти Лаказетта.

96-та хвилина. Бастос обіграв захисника на правому фланзі, потім змістився в центр поля і пробив по воротах, але результат невдалий. М'яч влучив у захисника.

95-та хвилина. Олександру Нектаріос з'явився на футбольному полі замість Елдера Соуза

90 +3 хвилина. Невелика перерва і продовжуємо. Додатковий час у нас.

89-та хвилина. Тричковські вже вирвався на побачення з голкіпером, але положення "поза грою" зафіксував лінійний арбітр.

87-ма хвилина. Айлтон увірвався в штрафний майданчик суперника і впав. Просить пенальті, а отримує .... "Гірчичник". Суддя має рацію.

83-тя хвилина. Бастос закручував м'яч у дальній кут, але в рамку воріт не влучив, на превеликий жаль, та і голкіпер в тому епізоді все контролював.

72-га хвилина. МОМЕНТ! Який класний шанс мали футболісти "Ліона", щоб забити гол. Лісандро пробивав у дальній кут з 7-ми метрів, але голкіпер в чудовому стрибку переправив снаряд на корнер, який приніс ще один стандарт, а от другий вже нічого не приніс.

68-ма хвилина. А от зараз Аїлтон вже пішов перегравати двох захисників, і Коне там теж був. І знову в нього нічого не вийшло. На жаль. Погана реалізація у футболіста з перегравання.

60-та хвилина. Лопес пробивав головою з одинадцяти метрів, але удар був завданий вже з положення "поза грою". Та й голкіпер контролював ситуацію.

58-ма хвилина. МОМЕНТИЩЕ! Штрафний удар заробили господарів метрів за 25-ть від чужих воріт. Елдер пробивав по воротах, але м'яч рикошетом від голови Сіссоко потрапив у поперечину і полетів на кутовий удар, який нічим небезпечним не закінчився.

49-та хвилина. Голкіпер невдало вибив м'яч у поле. Снаряд підхопив Нуну, який робив навіс на Соларі, але останній виявився в четвертому положенні "поза грою".

46-та хвилина. Стартував другий тайм.

Перерва

44-та тахвилина. Стартувала остання хвилина першого тайму. В атаці були футболісти "Ліона", але Едерсон заліз у положення "поза грою"

42-га хвилина. МОМЕНТ! Хороша атака у виконанні футболістів АПОЕЛ. Соларі з лінії штрафного пробив по воротах на ходу, але Льоріс ногами зміг перевести м'яч на аут.

38-ма хвилина. Чергове положення "поза грою" у футболістів АПОЕЛ. Соларі боровся за м'яч на лінії штрафного, але от лінійний зафіксував офсайд.

35-та хвилина. Мандука вирвався на побачення з голкіпером, але переграти його не зумів. Та й положення "поза грою" було у нападника.

32-га хвилина. Атакували футболісти "Ліона" через правий фланг, і Кальстрем вирішив пробити з далекої дистанції, але ось голкіпер без особливих проблем впорався з цим ударом.

28-ма хвилина. На контратаку нарвалися футболісти "Ліона". Хараламбідес отримав м'яч на лінії штрафного і пробив у ближній кут, але влучив у сітку із зовнішнього боку

26-та хвилина. Едерсон зі штрафного удару закручував м'яч у дальній верхній кут, але з великими труднощами Хіотіс переправив його на кутовий удар, який приніс тільки вільний удар для господарів.

22-га хвилина. Штрафний удар, до речі, був метрів за 35 від воріт. Для Бастоса це не проблема, але не зараз. Лівою ногою він пробивав низом, але вийшло дуже слабо. Хіотіс без особливих проблем накрив м'яч.

10-та хвилина. Мандука отримав перший гірчичник у матчі за занадто бурхливі емоції, після забитого гола. Зняв він футболку і почав бігати по всьому полю. Радості немає меж.

9-а хвилина. Гооол! 1:0 АПОЕЛ відкриває рахунок! Хороша атака вийшла у господарів поля. Олівейра увірвався в штрафний майданчик гостей і прострілив вздовж воріт, а простріл замкнув Мандука.

8-а хвилина. Кріс вчасно вийшов і створив положення "поза грою" для Соларі.

4-я хвилина. Мандука опинився на правому фланзі і хотів одним фінтом переграти двох захисників, але це було дуже важко і м'яч був втрачений футболістами АПОЕЛ.

3-я хвилина. Відразу в атаку помчали футболісти "Ліона". Головне завдання у них на перші хвилини - забити швидкий гол. Але перша атака нічим не закінчилася. Лопес у боротьбі із захисником втратив м'яч, навіть аут не заробив.