8 березня 2012, 22:01
0
10
Металісту не все вдавалося на полі

Сьогодні, 8 березня, в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи харківський Металіст приймав грецький Олімпіакос.

Варто зазначити, що в 1/16 фіналу Ліги Європи Олімпіакос в першому матчі в Москві переграв Рубін з рахунком 0:1 і завдяки цьому пройшов у наступний раунд.

Мирон Маркевич побоювався контратак гостей неспроста. Тренер розумів, що його підопічні намагатимуться зіграти першим номером. Принаймні в першому таймі, коли металісти за підтримки домашніх трибун були готові знести грецькі оборонні позиції.

На жаль, у Металіста не вийшло провести гол в перші сорок п'ять хвилин. Нереалізація і відсутність серйозних моментів для взяття воріт допомогли Олімпіакосу зберегти в графі пропущені м'ячі черговий (дев'ятий вже за рахунком) нуль. З небезпечних моментів можна було згадати удар Фініньо зльоту в бік дальнього кута – м'яч пройшов повз ворота, і технічну помилку Крістальдо, який не зумів зупинити м'яч поблизу від володінь Медьєрі в результаті прострілу Тайсона.

Повторився московський сценарій, коли у господарів поля не вийшло забити швидкий гол, а після перерви греки відповіли разючим випадом. Результативною виявилася зовсім не контратака Олімпіакоса, а помилка своїх же футболістів. Торсільєрі вкрай невдало виніс м'яч прямо на ногу Фустеру, який в падінні переграв Горяїнова. Забий Едмар в такій комбінації Металіста, господарям довелося б набагато легше. Так само, як і трохи пізніше Тайсон із забійної позиції не влучив у створ воріт. За вісім хвилин до кінця харків'яни залишилися в чисельній меншості після видалення Едмара, який став справжнім антигероєм зустрічі. Сьогодні відбувся той рідкісний випадок, коли Металіст не зумів забити гол у Лізі Європи. У Греції Олімпіакос постарається відпрацювати вже добре знайомий йому план: зберегти мінімальну фору з користю для себе.

Металіст (Україна) - Олімпіакос (Греція) - 0:1

Гол: Фустер (50)

Попередження: Крістальдо (33), Папа Гуйє (45) - Торосидіс (26), Пападопулос (37), Мельберг (45), Маркано (75), Холебас (89)

Вилучення: Едмар (82)

Харків. ОСК Металіст. Початок матчу: 20.00

Арбітр: Іштван Вад (Угорщина)

Металіст: Горяїнов, Вільягра, Папа Гуйє, Фініньйо (Пшеничних, 63), Торсільєрі, Едмар, Клейтон Шав'єр, Соса, Бланко (Девіч, 63), Тайсон, Крістальдо (Марлос, 84)

Олімпіакос: Медьєрі, Торосідіс, Мельберг, Пападопулос, Маркано, Маниатис, Орбаіс, Макун (Модесто, 77), Міральяс (Абдун, 90), Фустер (Холебас, 80), Джеббур