Бундесліга: Баварія відгрузила Хоффенхайму 7 голів, Боруссія перервала переможну ходу

10 березня 2012, 21:20
0
13
Баварія грає з Хоффенхаймом

Сьогодні, 10 березня, проходять матчі 25-го туру німецької Бундесліги.

Турнірне становище: 1. Боруссія Д - 56, 2. Баварія - 51, 3. Боруссія М - 48, 4. Шальке - 44, 5. Байєр - 40

Аугсбург - Боруссія (Дортмунд) - 0:0

Аугсбург
: Йенцш, Санко, Верхаген, С. Лангкамп, Остжолек, Хосогаі, Беллінгхаузен (Сінкай, 89), Гу Чжа Чхоль (Ндженга, 79), Байєр, Хайн (Мельдерс, 75), Орль

Боруссія Д: Вайденфеллер, Пішчек, Хуммельс, Суботіч, Шмельцер, Бендер (Перішич, 70), Кель, Кагава (Ляйтнер, 70), Блашчіковскі (Гундоган, 86), Левандовскі, Гросскройтц

Баварія - Хоффенхайм - 7:1

Гол: Гомес (5, 35, 48); Роббен (13-пенальті, 29); Кроос (19); Рібері (58) - Густаво Луїс (85-автогол)

Баварія
: Нойер, Дж. Боатенг (Тимощук, 46), Л. Густаво, Бадштубер, Лам, Рібері, Алаба, Кроос, Мюллер (Швайнштайгер, 62), Роббен, Гомес (Оліч, 56)

Хоффенхайм: Штарке, Вестергор, Брафхейд, Ворсу, Комппер, Вільямс, Вукчевич (Кайзер, 87), Вайс (Млапа, 87), Фірміні (Візер, 62), Руді, Бабел

5-а хвилина. ГОЛ 1:0 Мюллер прострілив до воротарського майданчика, після чого м'яч від Штарке відскочив точно до Гомеса! Маріо в своєму стилі вколотив його у сітку!

12-а хвилина. Безперечний 11-метровий! Марвін Комппер в центрі свого штрафного завалив на газон Лама! Роббен біля м'яча!

13-та хвилина. ГОЛ 2:0 Роббен точно пробив лівою в лівий нижній кут - сильно, влучно, воротар в іншому кутку, все як годиться!

19-а хвилина. ГОЛ 3:0 Абсолютно ніхто не взявся опікати Тоні Крооса перед своєю штрафною площею, а німець точно метрів з 23 пробив правою в лівий нижній кут - воротар не дотягнувся!

29-а хвилина. ГОЛ 4:0 Роббен разом з Мюллером вискочили удвох на воротаря, Арьєн самостійно все зробив: і кіпера обіграв, і м'яч у порожні ворота послав!

35-а хвилина. ГОЛ 5:0 Гомес спочатку здорово поборовся за м'яч, пізніше той був доставлений на лівий край чужого штрафного, звідки Рібері навісив точно на голову Маріо, а той, трохи пригнувшись, відправив м'яч у правий куточок воріт Штарке.

48-а хвилина. ГОЛ 6:0 Після навісу Роббена справа з кутового Гомес на дальній штанзі вистрибнув вище всіх, пробив головою між рук Штарке, Ворсу намагався в стрибку вибити м'яч із стрічки, але теж не зміг врятувати свою команду!

58-а хвилина. ГОЛ 7:0 Роббен віддав пас вперед на Рібері, той увійшов в штрафну по центру, пішов вправо від воротаря і послав м'яч у порожні ворота - 7:0.

85-а хвилина. ГОЛ 7:1 У Густаво поїхала нога, втратив м'яч Луїс, дозволивши Райану Бабелю вийти один на один. Але Бабель затягнув з ударом, затягнув до того моменту, поки сам Густаво назад не повернувся і не пробив у свої ж ворота в спробі вибити м'яч з-під ніг суперника.

Боруссія (Менхенгладбах) - Фрайбург - 0:0

Боруссія М
: тер Стеген, Штранцль, Данте, Нордтвейт, Вендт (Рінг, 71), Янчке, Ройс, Дамс, Нойштедтер, Аранго, Ханке (де Камарго, 66)

Фрайбург: Бауманн, Макіаді, Зорг, Муйджа (Йендрішек, 79), Флум (Шустер, 73), Діані, Гінтер, Шмід, Д. Каліджурі, Фрайс, Розенталь (Сантіні, 82)

Кельн - Герта - 1:0

Гол: Клеменс (36)

Вилучення
: Яяло (66); Подольскі (77) - Кобіашвілі (77)

Кельн: Рензінг, Бречко, Серену, Жеромел, Айхнер, Пешко (Роші, 82), Рітер, Клеменс, Ланіг (Яяло, 58), Новакович (Маккенна, 68), Подольскі

Герта: Крафт, К. Янкер, Бастіансен, Губник, Лелль (Німайєр, 80), Раффаеле, Пердедай, Рукавиця, Кобіашвілі, Ласогга (Рамос, 46), Торун (Бен-Хатіро, 46)

Вольфсбург - Байєр - 3:2

Гол: Хельмес (33); Дежага (45); Кадлец (62-автогол) - Кісслінг (3); Дердійок (90)