АПЛ: Челсі насилу перемагає Сток, Ліверпуль і Тоттенхем програють

Сьогодні, 10 березня, проходять матчі 28-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Гол: Елавіч (22)

Евертон
: Ховард, Невілл, Хейтінга, Дістен, Бейнс, Коулмен (Джагелка, 82), Дренте (Родуелл, 65), Феллайні, Кейхілл, Осман, Елавіч (Стракквалурсі, 78)

Тоттенхем: Фрідель, Кабуль, Уокер, Кінг, Ассу-Екотто, Сандро Раньєрі (ван дер Варт, 69), Паркер (Лівермор, 86), Бейл, Модріч, Дефо, Адебайор (Саа, 54)

22-я хвилина. ГОЛ 1:0 Осман легко увійшов до штрафного майданчика суперника, скинув м'яч під удар Нікіці, який ювелірно відправив снаряд упритул з дальньою штангою!

Челсі - Сток Сіті - 1:0

Гол: Дрогба (68)

Вилучення
: Фуллер (25)

Челсі: Чех, Іванович (Давид Луїз, 46), Террі, Кейхілл, Е. Коул, Мейрелеш (Мата, 38), Рамірес, Обі Мікел (Старрідж, 67), Лемпард, Калу, Дрогба

Сток: Беговіч, Шоттон, Шоукросс, Хут, Уілкінсон, Діао (Паласіос, 50), Вілсон (Апсон, 51), Вайтхед, Уолтерс, Фуллер, Кен. Джонс (Джером, 60)

25-а хвилина. Червона картка Рікардо Фуллеру! Іванович вибив м'яч подалі від своїх воріт, але тут же отримав між ніг з усієї сили спеціально (!) Від Фуллера. Неначе Рікардо хотів просто побити серба. Заслужена червона показана ямайцю.

68-а хвилина. ГОЛ 1:0 сотий м'яч ДЛЯ Дідьє! Наші вітання! Всі, абсолютно всі думали, що Мата буде бити, але він зробив пас на Дрогбу, який спочатку позбувся Беговіча, а потім пробив у порожні ворота!

Сандерленд - Ліверпуль - 1:0

Гол: Бендтнер (56)

Сандерленд
: Міньоле, Бардслі, Тернер, О'Ши, Бридж, Колбек, Ларссон, Макклін, Гарднер, Бендтнер (Уікхем, 83), Ф. Кемпбелл (Воен, 75)

Ліверпуль: Рейна, Коатес, Шкртел, Келлі, Хосе Енріке, Спірінг, Хендерсон (Даунінг, 80), Адам (Керролл, 69), Кюйт, Белламі (Джеррард, 69), Суарес

56-а хвилина. ГОЛ 1:0 Кемпбелл класно пробив з-за меж штрафного, м'яч від штанги вдарився об спину Рейни, після чого відлетів точно на ногу датчанину, який з метра вражає ворота суперника!

Вулверхемптон - Блекберн - 0:2

Гол: Хойлетт (43, 69)