УПЛ: Дніпро не зміг утримати перемогу в матчі проти Ворскли

10 березня 2012, 19:28
0
16
Ворскла приймає Дніпро

Сьогодні, 10 березня, відбувся матч 22-го туру української Прем'єр-ліги, в якому Дніпро розписав бойову нічию з Ворсклою.

Дніпро (Дніпропетровськ) - Ворскла (Полтава) - 1:1

Гол: Кравченко (50) - Янузі (78-пенальті)

Попередження
: Мазух (25), Матеус (43), Кравченко (45), Боатенг (45), Зозуля (59), Чеберячко (79) - Янузі (81), Курилов (83)

Вилучення: Боатенг (82)

Дніпропетровськ. Дніпро-Арена. Початок матчу: 17:30

Арбітр: Дмитро Жуков (Донецьк)

Дніпро: Лаштувка, Інкум, Мазух, Чеберячко, Бабенко, Кравченко, Боатенг, Жуліано (Калинич, 46), Олійник (Шахов, 71), Матеус, Зозуля

Ворскла: Казаков, Даллку, Курилов, Чеснаков, Селін, Маркоскі, Краснопьоров, Кривошеєнко (Будник, 55), Ребенок, Безус, Янузі

Фінальний свисток.

90 +8 хвилина. Пас в лінію атаки на Будника пішов, але захисник першим був на м'ячі.

90 +6 хвилина. Ребенок спробував пробити по воротах з меж штрафного майданчика - мимо!

90 +3 хвилина. Кравченко знову зі штрафного виконав подачу прямо до воріт, але голкіпер без проблем в руки забрав м'яч.

10 хвилин додає арбітр до другого тайму.

90-а хвилина. Кравченко зі штрафного виконав подачу до воріт суперника, проте там першим на м'ячі виявився захисник.

85-а хвилина. ШТАНГА! Матеус! Потужно пробивав з штрафного низом Матеус, але м'яч потрапив у штангу! Ось це момент для Дніпра!

82-а хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Боатенг видалений за грубу гру! На полі починається бійка!

78-а хвилина. Гооол 1:1 Спокійно виконав пенальті Янузі, розвівши м'яч і Лаштувку по різних кутах.

77-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ У ВОРОТА ГОСПОДАРІВ! Будник отримав шанс пробити з меж штрафної площі, але в боротьбі він опинився на газоні.

70-а хвилина. Даллку виконав подачу з правого флангу, але Лаштувка упевнено зіграв на виході і зафіксував м'яч у руках.

67-а хвилина. Триває наша гра. Непогано пробивав Кравченко зі штрафного, але прямо в руки голкіперу припав м'яч!

63-а хвилина. ОГО! Вболівальники вирішили допомогти своїй команді і покинули трибуну! Футболісти намагаються заспокоїти своїх фанатів. Пауза.

58-а хвилина. Калинич в штрафному майданчику намагався прийняти м'яч, але відпустив снаряд далеко від себе. Казаков заволодів м'ячем легко.

56-а хвилина. Проти Боатенга порушені правила далеко від воріт Ворскли. Кравченко виконав подачу, Калинич пробивав головою прямо під поперечину воріт, але Казаков перевів м'яч через планку!

53-а хвилина. Маркоскі непогано пробивав по воротах з-за меж штрафної площі суперника, але Лаштувка зумів відбити м'яч!

50-а хвилина. ГОЛ 1:0 Пішла подача у воротарську площу, Казаков на виході помилився, вибивши м'яч руками прямо на Кравченко, який головою вразив напівпорожні ворота суперника!

49-а хвилина. Кривошеєнко пробивав по воротах суперника з меж штрафного майданчика - м'яч пролетів вище воріт Лаштувки.

46-а хвилина. Стартував другий тайм.

Перерва.

39-а хвилина. Пішла подача зі штрафного і удар по воротах від Курилова, але м'яч пройшов повз рамки воріт Лаштувки!

32-а хвилина. Кривошеєнко впав біля штрафної площі Дніпра справа, але без порушення правил відбулося це падіння.

25-а хвилина. Мазух збив Безуса близько штрафного майданчика Дніпра. Жовта картка гравцю. Небезпечний штрафний удар для гостей.

22-а хвилина. Контратаку Дніпра розганяв Матеус, проте передача ліворуч на Олійника не пройшла. А могло бути небезпечно.

20-а хвилина. МОМЕНТ! Боатенг вийшов один на один з голкіпером і пробивав, але Казаков відбив м'яч! А Олійник на добиванні зіграв невдало - вище воріт летить м'яч!

19-а хвилина. Кутовий удар з лівого флангу заробили футболісти Дніпра. Кравченко виконав подачу, але відбилися полтавці.

14-а хвилина. Подача зі штрафного послідувала прямо на Зозулю, який пробивав головою з лінії воротарського майданчика - м'яч пролетів вище цілі. Правда офсайд був у гравця.

12-а хвилина. Кравченко з правого флангу зі штрафного несподівано віддав передачу низом у центр штрафного майданчика на Матеуса, який розвернувся і пробив, але влучив у гравця Ворскли.

11-а хвилина. В ході атаки Дніпра м'яч був доставлений в штрафний майданчик Ворскли, але до удару по воротах справа не дійшла.

8-а хвилина. Прострільна передача вже у виконанні гравця Дніпра з флангу послідувала, але м'яч від Даллку прилетів до голкіперу.

5-а хвилина. Ребенок опинився в положенні "поза грою" після довгої передачі з глибини поля.

3-а хвилина. Штрафний удар на фланзі заробили гості. Безус виконав подачу в центр штрафного майданчика, але першим на м'ячі був Боатенг.