10 березня 2012, 21:20
0
8
Волинь приймає Чорноморця

Сьогодні, 10 березня, відбувся матч 22-го туру української Прем'єр-ліги, в якому луцька Волинь поступилася одеському Чорноморцю.

Волинь (Луцьк) - Чорноморець (Одеса) - 0:2

Гол: Лео Матос (43); Фонтанелла (61)

Попередження
: Пилипчук (19), Скоба (24), Масло (38), Шиков (44), Сімінін (81) - Рієра (30), Бурдужан (84), Бергер (87)

Луцьк. Авангард. Початок матчу: 19:30

Арбітр: Андрій Кузьмін (Миколаїв)

Волинь: Неділько, Сімінін, Олія, Шиков, Романчук, Скоба, Герасим'юк, Пилипчук (Пічкур, 54), Рамон Лопес (Павлов, 78), Пищур (Майкон, 68), Шумахер

Чорноморець: Безотосний, Бергер, Фонтанелла, Вангелі, Лео Велосо, Політило, К. Ковальчук, Лео Матос, Діденко, Рієра, Бурдужан (Бакай 89)

Фінальний свисток.

88-а хвилина. Пробивав зі штрафного Майкон - м'яч влучив у гравця "Чорноморця" і пішов на кутовий удар, після подачі якого голкіпер кулаком вибив м'яч подалі від воріт.

82-а хвилина. МОМЕНТ! Бурдужан вийшов один на один з голкіпером і намагався перекинути воротаря, але м'яч пройшов повз ворота!

72-а хвилина. Політило підключав Велозо на лівому фланзі до атаки своєї команди, але в офсайд заліз футболіст.

61-а хвилина. ГОЛ 0:2 Класно зараз Фотанелло виконав штрафний удар, перекинувши "стінку" і відправивши м'яч у лівий верхній кут воріт. Браво!

56-а хвилина. МОМЕНТ! Безотосний помилився на виході і скинув м'яч прямо на ногу Пищуру, але удар цей припав прямо в захисника!

45-а хвилина. МОМЕНТ! Де Матос пробивав по воротах суперника з досить близької відстані, але Неділько врятував свою команду!

43-а хвилина. ГОЛ 0:1 Рієра виконав подачу зі штрафного на лінію воротарського майданчика, де Де Матос вистрибнув вище всіх і головою відправив м'яч у сітку воріт!

36-а хвилина. Сімінін пробивав з-за меж штрафної площі суперника, але м'яч потрапив у захисника "Чорноморця".

26-а хвилина. Пищур пробивав головою з центру штрафного майданчика, але м'яч пройшов поруч зі штангою воріт "Чорноморця"!

24-а хвилина. За порушення правил у верховій боротьбі Скоба отримує жовту картку.

19-а хвилина. Пилипчук за грубий підкат отримує жовту картку. Перша картка в матчі.

18-а хвилина. Подача з кутового з правого флангу у виконанні гостей послідувала, голкіпер невпевнено зіграв на виході, але удар гравця гостей по воротах виявився неточним.

14-а хвилина. Шумахер отримав м'яч від Пищура далеко від воріт, але захисники "Чорноморця" тут же з'явилися і забрали м'яч у футболіста.

11-а хвилина. Пищур пробивав по воротах зі штрафного, але вкрай невдало - м'яч полетів несильно, та ще й низом. Захисник його перехопив.

6-а хвилина. Ще удар! Пилипчук пробивав по воротах, але Безотосний знову на висоті! Перекладає він м'яч на кутовий удар.

5-а хвилина. Шумахер увійшов до штрафного майданчика і пробивав по воротах суперника, проте голкіпер врятував свою команду, відбивши м'яч!