Ла Ліга: Роналду веде Реал до чемпіонства

11 березня 2012, 00:53
0
12
Реал грає з Бетисом

Сьогодні, 10 березня, відбувся матч 27-го туру іспанської Ла Ліги, в якому мадридський Реал завдяки дублю Кріштіану Роналду зламав опір Бетиса.

Бетис – Реал (Мадрид) – 2:3

Гол: Моліна (10); Монтеро (55) – Ігуаїн (25); Роналду (52, 73)

Попередження: Іриней (36) – Кака (38); Ігуаїн (39), Арбелоа (90)

Бетис. Беніто Вільямарін. Початок матчу: 23.00

Бетис: Фабрі, Нелсон, Паулау, Дорадо, Начо, Сальва Севілья (Санта Крус, 76), Беньят, Іриней (Каньяс, 79), Монтеро, Рубен Кастро, Хорхе Моліна (Посуело, 67)

Реал: Касільяс, Арбелоа, Рамос, Пепе, Марсело, Кака (Гранеро, 77), Хедіра, Алонсо, Озіл (Бензема, 88), Ігуаїн, Роналду

82-га хвилина. Роналду міг оформляти хет-трик, але м’яч після удару португальця пролетів за міліметри від дальньої штанги.

73-тя хвилина. ГОЛ 2:3 Пішов навіс на Рамоса, який зряче пробив у лівий від себе кут. Фабрісіо насилу відбив м’яч точно на Роналду, який без проблем зіграв на добиванні.

65-та хвилина. Була рука Алонсо в своїй штрафній, причому Хабі явно завадив м’ячу піти за межі поля. Пенальті треба було ставити у ворота "Реала"! Не побачив цього молодий суддя.

64-та хвилина. МАРСЕЛЬ! Браво! Класно відіграв зараз захисник "Реала", добіг він мало не до чужої штрафної площі і пробив у дальній кут. Фабрісіо довелося серйозно попрацювати, щоб відбити удар бразильця.

61-ша хвилина. Два удари поспіль зараз відбив Касільяс! Правда удари були практично по центру, але благати заслуги нападу "огірків" я б все одно не став.

55-та хвилина. ГОЛ 2:2 "Огірки" заробили кутовий з лівого флангу. Арбелоа грудьми скинув м’яч точно на Монтеро, який в дотик розстріляв ворота Касільяса!

52-га хвилина. ГОЛ 1:2 свій тридцять перший гол в чемпіонаті забиває Кріштіану. Марсело абияк спробував пробити по воротах, м’яч відскочив до португальцю, який з лінії воротарського промахуватися не звик.

46-та хвилина. Стартував другий тайм ... З заміни арбітра! Ітурральде Гонсалес не зможу продовжити матч, мабуть, пошкодження отримав суддя. Резервний арбітр тепер буде обслуговувати поєдинок.

44-та хвилина. Поперечина! Сальва зумів перекинути стінку, і бути б голу, якщо б не перекладина, що опинилася на шляху Бетиса  летить м’ячі.

42-га хвилина. Моліна! Ледь не забив він зараз після помилки Рамоса, але замість удару форвард Бетиса ударив ногою по газону. З ким не буває.

25-та хвилина. ГОЛ 1:1 Помилилася оборона при організації штучного офсайду. Гонсало на швидкості увійшов у штрафний і завдав потужного удару в ближній кут! Без шансів для воротаря, навіть з урахуванням того, що удар був саме в ближній кут.

10-та хвилина. ГОЛ 1:0 Кастро отримав м’яч в чужій штрафній, трохи підіграв собі рукою, після чого зробив пас під удар набігаючому Моліні, який просто розстріляв ворота "Реала"!

4-та хвилина. Момент! Кака зробив передачу на Роналду, той в дотик пробив у ближній нижній кут. Фабрісіо витягнувся в струнку і перевів м’яч на кутовий.