Матч Кривбасу з Динамо був перерваний через вболівальників

11 березня 2012, 19:12
0
9
Матч Кривбасу з Динамо перерваний через вболівальників

Матч 22-го туру Чемпіонату України, в якому криворізький Кривбас приймає київського Динамо, був двічі перерваний головним арбітром Юрієм Ваксом через уболівальників.

Перший інцидент стався на 53-й хвилині поєдинку за рахунку 2:0 на користь гостей, коли фанати почали закидати сніжками лайнсмена. Юрій Вакс попередив працівників стадіону про те, що якщо вболівальники не вгамуються, то зустріч буде перервана.

При цьому наставник Динамо Юрій Сьомін закликав взагалі припинити матч.

Після паузи, яка тривала близько п'яти хвилин, гра була відновлена.

Вдруге матч був зупинений на 75-й хвилині через кількох фанатів, які вибігли на поле, а також локальних бійок на трибунах. Вакс навіть повів гравців в підтрибунне приміщення, але через п'ять хвилин відновив поєдинок.

Нагадаємо, СПОРТ bigmir) net веде текстову трансляцію поєдинку.