Наставник Карпат стверджує, що гру з Таврією зламав мовний бар'єр з одним з гравців

0
8
Наставник Карпат стверджує, що гру з Таврією зламав мовний бар єр з одним з гравців
Шаран прокоментував несподівану поразку

Наставник Карпат Володимир Шаран вважає, що гру з Таврією, в якому його команда вела 2:0, а в підсумку програла, зламав мовний бар'єр з одним з гравців - грузином Муртаза Даушвілі.

Про це він розповів відразу після поєдинку, який пройшов 11 березня.

- Дуже важко коментувати такі матчі, коли команда в першому таймі повністю перегравала суперника. Було багато небезпечних моментів біля воріт суперника. У перерві було багато емоцій в роздягальні - забили гол. У другому таймі швидкий гол спочатку надав сил нашим гравцям. Але через те, що Даушвілі покинув поле - все зламалося. Ну і, звичайно, вплинув 11-метровий, призначений в наші ворота. А Даушвілі каже, що міг продовжувати гру, але я почув зовсім інше.

ВІДЕО: Таврія видала неймовірний камбек в матчі з Карпатами

- А хто сказав, що Даушвілі не може грати?

- Проблема в тому, що треба вчити мову, хоча б російську. А у нас багато гравців до сих пір не знають мови. І виходить, що один говорить, що може грати, а інший - ні. Я б ніколи не міняв опорного півзахисника в цій ситуації. Це не вина Даушвілі, а в цілому командна, і, в першу чергу, і моя. Треба було взяти на себе, і дивитися, чи зможе він грати далі.

- Що можете сказати про психологічний стан команди? І в Луганську, і тут команда зламалася після другого гола?

- Це говорить про невпевненість. Всі дивляться в турнірну таблицю, місце команди, і це дає свій відбиток. Сподівалися, що ця перемога додасть сил, в першу чергу психологічних.

- Думки про першу лізі не тиснуть на команду?

- А на вас не тиснуть? Мене не тиснуть. Упевнений, що ми не вилетимо, ви що, смієтеся? Розумію, що якби команда відбивалася всю гру і програла. У нас в цій грі були і колективний відбір м'яча на половині поля суперника, і швидкі контратаки, індивідуальна майстерність. Все це було в першому таймі і на початку другого. Невже така команда може вилетіти? Хіба що в кожному матчі будуть призначати 11-метрові, тоді буде нам дуже важко.

Нагадаємо, в неділю, 11 березня, в 22-му турі Чемпіонату України Карпати на своєму полі програли Таврії 2:3. При цьому львів'яни вели поєдинок з рахунком 2:0.

ТЕГИ: Украинская Премьер-лигаКарпаты (Львов)Таврия (Симферополь)Владимир Шаран