Епічний розгром: Баварія відвантажила Базелю 7 голів

13 березня 2012, 23:36
0
5
Баварія приймає Базель

Сьогодні, 13 березня, відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, в якому мюнхенська Баварія під керівництвом Маріо Гомеса знищила на своєму полі Базель.

Баварія (Німеччина) – Базель (Швейцарія) – 7:0 (перший матч – 0:1)

Гол: Роббен (11, 81); Мюллер (42); Гомес (45, 50, 61, 67)

Попередження: Боатенг (80) – Штреллер (60), Кабрал (74)

Мюнхен. Альянц Арена. Початок матчу: 21.45

Арбітр: Майкл Клаттенбург (Англія)

Баварія: Нойер, Дж. Боатенг, Л. Густаво, Бадштубер, Лам, Рібері (Праньїч, 78), Алаба, Кроос, Мюллер (Швайнштайгер, 71), Роббен (Тимощук, 83), Гомес

Базель: Зоммер, Абрахам, Драгович, Пак Чжу Хо, Кабрал, Шачирі (Зуа, 81), Г. Джака, Ф. Фрай (Штокер, 62), Штейнхофер (Деген, 70), А. Фрай, Штреллер

Спокійно докаталась Баварія матч до фінального свистка. Перемога.

88-я хвилина. Ось і Тимощук відзначився, отримав він м’яч на правому краю штрафного майданчика, прибрав м’яч вліво і пробив по воротах, а той пройшов лівіше від воріт.

82-я хвилина. ГООООЛ 7:0 Швайнштайгер виконав чудову передачу в штрафний майданчик на Роббена, Ар’єн легко переграв воротаря і переправив м’яч в сітку. Але ж міг він відпасувати на Гомеса, міг же, але не захотів.

78-я хвилина. Ось і Базель огризнувся. Штокер з лівого флангу виконав передачу в штрафний майданчик, туди влітав Фрай, який пробив по воротах, м’яч пройшов повз рамку.

67-я хвилина. ГОООООЛ 6:0 Не дають лаври Мессі спокою Гомесу! Черговий гольовий пас у виконанні Рібері, дуже легко він пройшов до лицьової лінії, звідки викотив м’яч у центр штрафного майданчика, там був Гомес, який встромив м’яч в сітку.

63-а хвилина. Фрай забиває м’яч, але вже після свистка арбітра. А ось чому просвистів Клаттенбург – невідомо, Штокер виконав знижку на Фрая з правильного положення.

61-я хвилина. ГООООЛ 5:0 Все в цьому моменті для свого партнера зробив Рібері, на лівому краю карного майданчика Франк накрутив захисника і послав м’яч у голову Гомеса, який був на лінії воротарського майданчика, і той переправив м’яч у порожні ворота.

55-я хвилина. Тим же відповіли і господарі, після удару Роббена м’яч потрапив у Гомеса, який знаходився в неправильному положенні.

54-я хвилина. Фрай опинився в офсайді.

50-я хвилина. ГОЛ 4:0 Рібері пройшов лівим флангом і виконав навіс в штрафну, Гомес із скрутного становища зміг пробити по воротах, Соммер нічого не зміг протиставити. Маріо забиває свій восьмий м’яч у Лізі Чемпіонів, залишилося йому забити ще 4 і він наздожене Мессі.

46-я хвилина. Другий тайм стартував.

Перерва.

45-я хвилина. Гооол 3:0 Здається, сенсація тут сьогодні не ночує! Гомес оформляє розгром, Базелю доведеться взятися за голову в перерві. Кроос виконав подачу на дальній кут воріт, там м’яч дістав Бадштубер і прострілив вздовж воріт, а цю передачу спокійно замкнув Маріо.

42-я хвилина. ГОООООЛ 2:0 Мюллер доводить перевагу до двох голів! Роббен на фланзі наздогнав м’яч на самій стрічці, зберіг його для своєї команди і виконав подачу на ближній кут воріт, там м’яч зловив Мюллер і переправив його в сітку воріт. Соммер нічого не зміг зробити.

39-я хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Міг "Базель" доставити масу неприємностей господарям. Штреллер виконав подачу в штрафну площу, Фрай на дальньому куті воротарського підкараулили м’яч і пробив, снаряд пройшов вище рамки воріт.

37-я хвилина. Невдало виконали кутовий удар гості, одразу пішла контратака, Лам промчав по лівому флангу і виконав передачу на Крооса, Тоні не довго думаючи, пробив по воротах, дуже потужний вийшов удар, м’яч пройшов трохи вище від поперечини.

34-я хвилина. Кабрал пройшов по правому флангу і виконав подачу в штрафний, Штреллер переграв у повітрі Бадштубера і пробив по воротах, м’яч пройшов поряд з ближньою штангою.

30-я хвилина. Рібері пробив по воротах з дальньої дистанції, м’яч пройшов поряд з ближньою штангою воріт, Соммер все бачив і спокійно проводив м’яч поглядом.

27-я хвилина. Гомес дуже технічно зіграв в чужому штрафному майданчику, переграв захисника, але далеченько відпустив від себе він м’яч і Соммер його зафіксував в своїх руках.

24-я хвилина. Штреллер в штрафному майданчику "Баварії" не зміг прийняти довгий пас від свого партнера, м’яч викотився за лицьову лінію.

21-я хвилина. МОМЕНТИЩЕ! Суперсейв у виконанні Соммера! Роббен виконав кутовий удар з правого флангу, краще за всіх в чужому штрафному зіграв Мюллер, який з меж воротарського пробив по воротах, Соммер виявив неабияку реакцію і врятував свою команду від другого пропущеного м’яча.

18-я хвилина. Алаба після затяжної атаки господарів пробив по воротах з лінії штрафного, не вийшов удар у австрійця і Соммер зловив снаряд в ближньому куті воріт.

17-я хвилина. Філіп Лам на правому краю штрафного майданчика переграв Чу Хо і виконав м’який навіс у штрафну, Гомес насилу дістав до м’яча і пробити як слід не зміг.

13-та хвилина. Відразу ж намагається добити "Баварія" свого суперника, але спочатку Гомес не зміг переправити м’яч у сітку після прострілу Рібері, а потім удар все того ж Маріо з гострого кута відбив Соммер.

11-я хвилина. ГООЛ 1:0 Роббен забиває з передачі Крооса. Кроос пробив по воротах з-за меж штрафного майданчика, м’яч зачепив ногу захисника і відлетів до Роббена, який перебував в абсолютнійсамоті перед воротарем, Ар’єн без особливих зусиль переграв Соммера. Особливий привіт обороні "Базеля", яка вимкнулася з епізоду.

8-а хвилина. Знову Роббен в центрі уваги, на цей раз він змістився з флангу в центр і пробив у ближній кут, м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт.

7-я хвилина. Перший небезпечний момент! Томас Мюллер розігнав атаку своєї команди, з центрального кола він протягнув м’яч до чужого штрафного і виконав передачу на Роббена, Ар’єн трохи забарився з м’ячем і його накрив захисник.

6-а хвилина. Роббен впевнено підійшов до кутового прапорця і послав м’яч на ближній кут воріт, звідти м’яч легко вибили захисники.

1-а хвилина. Отже, матч розпочався! З центру поля м’яч розвели футболісти "Базеля".