Команда Бекхема не змогла пробитися в півфінал північноамериканської Ліги Чемпіонів

15 березня 2012, 11:29
0
14
Гелаксі Бекхема вилітає з північноамериканської ЛЧ

Футбольний клуб Лос-Анджелес Гелаксі, за який грає колишній півзахисник збірної Англії Девід Бекхем, вибув з північноамериканської Ліги Чемпіонів.

У матчі-відповіді 1/4 фіналу цього турніру, який відбувся 15 березня, Лос-Анджелес поступився канадському Торонто з рахунком 1:2.

Про це повідомляє офіційний сайт Ліги чемпіонів Конфедерації футболу країн Північної і Центральної Америки і зони Карибського моря (CONCACAF).

Перший матч цих команд пройшов 8 березня і завершився внічию (2:2). У матчі-відповіді канадці відкрили рахунок на 34-й хвилині завдяки голу Раяна Джонсона. Після автоголу Роберта Тайрела Хардена на 55-й хвилині Лос-Анджелес зрівняв рахунок, проте на 67-й хвилині Нік Сулсма приніс Торонто перемогу.

У півфіналі північноамериканської Ліги Чемпіонів Торонто зіграє з мексиканським клубом Сантос Лагуна, який в матчі-відповіді 1/4 фіналу розгромив Сіетл Сандерс з рахунком 6:1 (перший матч завершився перемогою Сіетла з рахунком 2:1).

В іншому півфіналі мексиканський Монтеррей зіграє з переможцем пари Пумас (Мексика) - Ісідро Метапан (Сальвадор).

Бекхем грає за Гелаксі з 2007 року. У 2011 році півзахисник у складі клубу з Лос-Анджелеса став чемпіоном американської Вищої ліги футболу (MLS).

За матеріалами: Lenta.ru