16 березня 2012, 07:30
0
10
Маркевич не бачить сенсації в перемозі Металіста над Олімпіакосом

Головний тренер харківського Металіста Мирон Маркевич прокоментував перемогу своєї команди у виїзному матчі 1/8 фіналу Ліги Європи проти грецького Олімпіакоса, який відбувся вчора.

"Перший тайм у нас трохи не вийшов. Зазвичай ми на виїзді граємо більш активно. Сьогодні нам суперник не дозволив цього зробити. Швидкий м'яч, який нам забили, трохи вибив нас з колії - ми трохи перенервували. У другому таймі все стало на свої місця . Забили два м'ячі, могли ще забити.

ВІДЕО: Дволикий Девич. Металіст круто перемагає Олімпіакос

Що стосується переможного результату, то ви знаєте, що ми виграли в Лізі Європи майже всі матчі. Тому я не бачу ніякої сенсації. Нам необхідно тільки хороше поле, і все", - цитує Маркевича прес-служба Металіста.

"Три штанги біля наших воріт і відсоток володіння м'ячем 70 на 30 на користь Олімпіакоса? Я прекрасно розумію, що місцевим журналістам і вболівальникам прикро, що їх команда програла. Але штанга - це не гол. У нас теж був нереалізований пенальті, два виходи один на один. Це футбол, і головне в ньому результат. Якщо ми пройшли далі, значить, Олімпіакос десь недопрацював.

Уподобання щодо суперника в 1/4 фіналу? Я не знаю. В п'ятницю буде жеребкування. Немає різниці", - заявив наставник харків'ян.

Нагадаємо, у четвер, 15 березня, харківський Металіст на виїзді обіграв Олімпіакос - 2:1 і пробився до чвертьфіналу Ліги Європи.

За матеріалами: ФК Металлист